Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Figura w żałobie. To ona stanęła w jej obronie!

Katarzyna Figura (60 l.) po latach batalii sądowej ze swoim byłym już mężem mogła w końcu odetchnąć. Niestety, wchodząc w 2022 rok nie sądziła, że nieszczęście spotka ją tak szybko. Strata bliskiej dla niej osoby była tak niespodziewana, że aktorka nie mogła uwierzyć, że ta informacja jest prawdziwa. Dziś Katarzyna Figura jest w żałobie.

Katarzyna Figura nie miała spokojnej dekady. W 2012 roku postanowiła publicznie wyznać, że Kai Schoenhals stosuje wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną. Aktorka chciała rozwodu, ale napotkała na mnóstwo trudności. Na szczęście w jej obronie stanęła... teściowa! 

Katarzyna Figura: 10 lat walki o rozwód

Aktorka wyszła za mąż w 2000 roku i urodziła dwie córkiKoko i Kaszmir. Kiedy zaczęło się źle w jej małżeństwie, na początku nie chciała rozmawiać o koszmarze, który przeżywa w domu. Na dodatek mąż nie zgadzał się na rozwód, a także wymyślał kolejne wymówki i sposoby, by udowodnić żonie kłamstwa.

Katarzynę Figurę wsparła teściowa!

Reklama

Po publicznym wyznaniu prawdy, w walce o rozwód kibicowała Figurze teściowa, Dorothy Morton. Specjalnie dla aktorki przyjechała ze Stanów Zjednoczonych do Polski w 2016 roku w charakterze świadka. Pewnie wiele osób pomyślało, że będzie usprawiedliwiać syna. Tak się jednak nie stało, a jej zeznanie było wstrząsające dla opinii publicznej.

Katarzyna Figura w żałobie. Nie mogła na początku w to uwierzyć!

Katarzyna Figura bardzo zżyła się z teściową, choć na co dzień były rozdzielone oceanem. Córki aktorki nazywały ją "babcią Dorcią" i chętnie spędzały z nią czas. Powstały nawet plotki, że starsza wnuczka zamierza studiować w USA, aby być blisko babci.

Aktorka bardzo doceniała wsparcie teściowej podczas jej walki o rozwód. Dorothy podarowała Figurze ciepło, troskę i cenne rady dotyczące rodzicielstwa.

Kiedy w 2021 roku Katarzyna Figura w końcu dostała rozwód, to teściowa była pierwszą osobą, która jej pogratulowała.

Aktorka planowała odwiedzić teściową, by mogły razem świętować oficjalny koniec toksycznego małżeństwa. Niestety, nie przypuszczała, że nie będzie jej pisane znów zobaczyć Dorothy.

Zobacz też:

Lewandowscy w obstawie ochroniarzy przybyli do śniadaniówki! "Warto mówić o tym, że się pomaga"

Hakiel opublikował emocjonalny wpis. "Widać, że ktoś pana skrzywdził"

Wróżka Aida z nowym przesłaniem: Prawda, której nie chcesz usłyszeć

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy