Reklama
Reklama

Katarzyna Figura chwali się córkami! Jak dziś wygląda Kaszmir i Koko?

Katarzyna Figura (60 l.) to wybitna aktorka, która miała bardzo dużo szczęścia w filmie i na scenie, ale dużo mniej w miłości. Jej burzliwe małżeństwo rozpadło się, jednak owocem dawnego uczucia są ukochane córki - Koko i Kaszmir. Trudno uwierzyć, ale dziewczynki są już prawie dorosłe. Jak dziś wyglądają?

Katarzyna Figura chwali się córkami! Jak dziś wygląda Kaszmir i Koko?

Katarzyna Figura wyszła za mąż ponad 20 lat temu za Kai'a Schoenhalsa, amerykańskiego producenta filmowego. Ich związek nie należał do najłatwiejszych. W 2012 roku na łamach magazynu "Viva" Kasia udzieliła wywiadu, w którym wyjawiła, że partner się nad nią znęcał. Po tym szokującym wyznaniu ruszyła wieloletnia sprawa rozwodowa, a konfliktem aktorki żyła wówczas niemal cała Polska. Okazało się, że kobiet będących w toksycznych związkach jest bardzo wiele, a postawa Figury stała się dla nich inspiracją, by zawalczyć o siebie.

Reklama

Mimo przeciwności losu Katarzyna Figura wsparcie znalazła w swoich ukochanych pociechach. Aktorka ma starszego syna, 35-letniego Aleksandra Chmielewskiego, jednak obecnie to młodsze dzieci są oczkiem w głowie Kasi: Koko Clair urodziła się w październiku 2002 roku, a Kaszmir Amber 3 lata później, w lutym. To dla dzieci aktorka postanowiła się odciąć od przemocowego eks partnera, przeprowadziła się nad morze i zaczęła życie od nowa.

Dziś Koko ma już 20 lat, jej siostra Kaszmir - 17 ,więc obie dziewczyny są praktycznie dorosłe i nadal mieszkają z mamą w Gdyni.

Córki aktorki nie pchają się na ścianki i nie są specjalnie zainteresowane życiem w świetle reflektorów. Ostatnio w telewizji pojawiły się ponad 10 lat temu w programie "Dzień Dobry TVN" i jak widać na zdjęciach - bardzo się zmieniły.

Na fotkach, które Koko i Kaszmir zamieszczają na social mediach wyraźnie widać, jak bardzo są podobne do swojej pięknej mamy. Czy pójdą w ślady Katarzyny Figury?

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura | Kaszmir Figura | Koko Figura
Reklama
Reklama
Reklama