Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor przekazała nowe wieści w sprawie bliskiej osoby! Konieczna była operacja!

Katarzyna Dowbor (64 l.) to jedna z bardziej znanych prezenterek w Polsce. Gwiazda od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Niedawno miała jednak zbyt wielu powodów do radości. Jej mama trafiła bowiem do szpitala i musiała przejść poważną operację. Wiemy, jak się czuje teraz.

Katarzyna Dowbor to ulubienica widzów Polsatu

Katarzyna Dowbor uznanie fanów zdobyła dzięki roli gospodyni programu w telewizji Polsat "Nasz nowy dom". Prezenterka od ponad 10 lat bezsprzecznie cieszy się sympatią fanów show. 64-latka w swoim programie pochyla się nad problemami rodzin, a także remontuje dom, by znacząco poprawić ich warunki do życia.

Reklama

Zobacz też: Katarzyna Dowbor wyremontowała dom Janna. Dostał szansę na normalne życie dzięki telewizji

Gwiazda miała niedawno nie lada problem. Chodziło o jej mamę. Kobieta trafiła bowiem do szpitala. Są nowe wieści w sprawie jej zdrowia.

Katarzyna Dowbor opowiedziała o mamie

Katarzyna Dowbor od jakiegoś czasu mieszkała z 90-letnią mamą. Krystyna Kokocińska jest w pełni sprawna umysłowo, jednak ma trochę kłopotów z chodzeniem. To właśnie dlatego seniorka postanowiła wprowadzić się do podwarszawskiego domu dziennikarki. Pomoc bliskiej osoby w codziennych czynnościach z pewnością będzie nieoceniona.

"Mama mieszka u mnie, bo ma już prawie 90 lat. Radzi sobie dobrze, jest bardzo sprawna intelektualnie i to jest fajne. Natomiast od paru lat ma problemy z poruszaniem. Kiedyś się wywróciła i trochę poobijała. Stwierdziliśmy z bratem, że nie powinna mieszkać już sama" - wyznała Dowbor w rozmowie z "Faktem".

Mama Katarzyny Dowbor miała operację

Dowbor w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" opowiedziała o stanie zdrowia swojej mamy. Okazuje się, że wszystko jej w porządku. 90-latka wróciła ze szpitala do domu.

"Była to taka operacja, dzięki której mama może lepiej funkcjonować. Jest już w domu, wszystko jest dobrze" - mówiła Katarzyna w wywiadzie.

W trakcie wywiadu Katarzyna wyjawiła również, że jej mamie udało się trafić na dobrego lekarza.

"U nas jest takie przekonanie, że jak człowiek przeżył 90 lat, to nie trzeba mu pomagać ani poważnie traktować. Bardzo mnie to ujęło, że pani doktor tak bardzo zajęła się moją mamą, że z dużym szacunkiem z nią rozmawiała" - wyznała w "Świat i Ludzie" Dowbor.

Katarzyna Dowbor dodała również na swoje instagramowe konto zdjęcie z mamą. Obie panie prezentują szerokie uśmiechy, które potwierdzają, że wszystko przebiegło po ich myśli.

Zobacz też:

Katarzyna Dowbor wyjawiła, czy rodzina może sprzedać wyremontowany dom [POMPONIK EXCLUSIVE]

Katarzyna Dowbor obchodzi jubileusz. Ujawniła sekrety swoje i programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor wyznała prawdę o programie "Nasz nowy dom". Fani będą zaskoczeni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | "Nasz nowy dom" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama