Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Dowbor nie wyremontuje tego domu. Za duże zniszczenia

Katarzyna Dowbor udzieliła komentarza w sprawie jednej z uczestniczek programu "Nasz nowy dom", która w wyniku pożaru straciła dach nad głową. Okazuje się, że zniszczenia są na tyle duże, że budynek trzeba postawić od podstaw.

Katarzyna Dowbor, wraz z ekipą programu "Nasz nowy dom", zmienia los rodzin, które znalazły się w bardzo trudnym momencie życia. Często warunki, w których żyją są skrajne - nie ma dostępu do bieżącej wody i ogrzewania. 

Katarzyna Dowbor: "Nasz nowy dom"

W ubiegłym roku wyemitowano odcinek, którego bohaterką była pani Bogusława Garwolińska. Kobieta podjęła decyzję o samotnym macierzyństwie, bo mąż nie interesował się rodziną ani swoim maleńkim dzieckiem. 

Razem z córką i mamą mieszkała w domu bez łazienki i dostępu do ogrzewania. Budynek znajdował się w tragicznym stanie, ale kobietom pomogła niezawodna Katarzyna Dowbor. Razem z ekipą programu "Nasz nowy dom" dała rodzinie szansę na lepsze życie. 

Reklama

Niestety doszło do tragicznych wydarzeń. Najpierw pani Bogusława musiała pożegnać mamę, która zmarła. Kilka miesięcy później jej ukochany dom spłonął. Na szczęście kobietom udało się uciec z trawionego ogniem budynku, ponieważ pies rodziny w porę zaalarmował mieszkańców. 

W skutek nieszczęśliwego wypadku Garwolińskie straciły dach nad głową. To, co udało się ocalić nie nadaje się do zamieszkania. W sprawie głos zabrała Katarzyna Dowbor, która tym razem musiała przekazać przykre wieści... Mimo że bardzo współczuje rodzinie, to produkcja programu nie jest w stanie pomóc, ponieważ straty są tak duże, że dom trzeba postawić zupełnie na nowo, a to jest nierealne do zrobienia w pięć dni.

Dowbor wyznała, że bardzo współczuje rodzinie, szkoda jej także chłopaków, którzy zajmowali się remontem, a teraz ich pracę pochłonął ogień. Dodała, że nie zna na chwilę obecną przyczyn pożaru.

Prowadząca wyjaśniła także, że po wyłączeniu kamer, produkcja nadal w pewien sposób opiekuje się swoimi bohaterami. Oczywiście najważniejsze, żeby rodziny samodzielnie stanęły na nogi, ale w wyjątkowych przypadkach oferowana jest im pomoc. 


***


Zobacz także:

Maria Sadowska odpiera zarzut o promowanie prostytucji

Maria Dębska chce unieważnić ślub kościelny z Bosakiem!? "Podjęła już decyzję"

Julia Kamińska rozstała się z partnerem po 12 latach! Znany jest powód

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nasz nowy dom | Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »