Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek spełnia podwodne marzenie: "Obiecałam synowi". Co na to Kurzajewski?

Katarzyna Cichopek (40 l.) udowadnia, że "chcieć to móc", nawet jeśli zmiany oznaczają początkowy dyskomfort. Tak łagodnie można określić czas, który aktorka i celebrytka przeżywała od marca. Ostatecznie Kasia wygląda na zadowoloną z obecnego życia. Dziś dodała zdjęcia z inspirującymi słowami "Nigdy nie jest za późno".

Katarzyna Cichopek po 40. urodzinach zaczęła w pełni korzystać z życia. Nie tylko przeszła wizualną metamorfozę, ale też zakochała się ze wzajemnością w Macieju Kurzajewskim, uzyskała bezproblemowo rozwód z Marcinem Hakielem, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i spędziła wspaniałe urodziny w Izraelu - choć zostały one zakłócone przez Paulinę Smaszcz.

Reklama

Katarzyna Cichopek spełnia podwodne marzenie: "Obiecałam synowi"

Okazuje się, że Cichopek postanowiła korzystać z życia na maksa (żeby nie powiedzieć na "pełnej petardzie"). Na Instastory Kasia dodała zdjęcia na których uczy się nurkować! Jak się okazało, nurkowanie to umiejętność, którą obiecała swojemu synowi, Adamowi.

"Nigdy nie jest za późno, żeby nauczyć się czegoś nowego, przełamać swoje lęki i obawy, wyjść ze strefy komfortu, odważyć się spełniać marzenia, żyć pełnią życia! Jakiś czas temu obiecałam synowi, że nauczę się nurkować i będziemy mogli wspólnie zwiedzać podwodny świat podczas naszych podróży. Pierwszy krok za mną. Ale miałam frajdę! Jestem gotowa na więcej".

Myślicie, że Kurzajewski do nich dołączy?

Katarzyna Cichopek spędziła weekend z dziećmi i bratem

Wygląda na to, że to był kolejny ekscytujący dzień spędzony z Adamem i Helenką, którą ma teraz pod opieką Cichopek. Z okazji 11 listopada Kasia spędziła ten czas bardzo rodzinnie. Z rodziną swojego brata, Jacka Cichopka spacerowali po warszawskich Łazienkach i pałaszowali gofry.

Myślicie, że Kasię pod wodą nie dorwie Smaszcz?

Zobacz też:

Kurzajewski z Cichopek utarli nosa Smaszcz. Delektują się spacerem z psem przed TVP

Tak Katarzyna Cichopek świętowała 11 listopada. Miejsce Kurzajewskiego zajął inny mężczyzna

Paulina Smaszcz wciąga w dramę psa Macieja Kurzajewskiego, który gościł w "Pytaniu na śniadanie" TVP

Katarzyna Cichopek: niefortunna stylizacja, a może ciąża? Na zdjęciach widać zaokrąglony brzuszek!

Paulina Smaszcz wytacza kolejne działa! "Wystawiła TATĘ-DZIADKA, żeby stanął w jej obronie"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama