Reklama
Reklama

Kasprzyk i jej ukochany mają miłosną tradycję. Tak dbają o ogień w związku

Ewa Kasprzyk układa sobie życie u boku Michała Kozerskiego. Zakochani poznali się prawie sześć lat temu i na początku nie przypuszczali, że może się między nimi narodzić jakiekolwiek uczucie. Dzieliło ich bardzo wiele, jednak z czasem okazało się, że nie mogą bez siebie żyć. Mają nawet wspaniałą, bardzo romantyczną tradycję.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski przeprowadzą się do Afryki?

Ewa Kasprzyk, która niedawno została jurorką w "Tańcu z gwiazdami", jest teraz szczęśliwie zakochana. W 2018 roku los się do niej uśmiechnął i na jej drodze stanął Michał Kozerski. Na początku nie przypuszczali, że może narodzić się między nimi uczucie. Pochodzili z różnych światów, Kasprzyk poświęcała się aktorstwu, sztuce, natomiast Kozerski był twardo stąpającym po ziemi biznesmenem, podróżnikiem.

Reklama

"Jesteśmy razem ponad pięć lat i ciągle się poznajemy. Ciągle zaskakują nas nowe odkrycia. Raz zgadzamy się na więcej, raz na mniej w stosunku do naszych oczekiwań. Dziś mogę stwierdzić, że żadne z nas nie jest w stanie utemperować drugiego. Ani siebie" - mówił Michał Kozerski w jednej z rozmów z "Vivą!"

Teraz para dzieli wspólną pasję do podróżowania. Ewa Kasprzyk chwali się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami z licznych zagranicznych wojaży. Widać, że ich częstą wspólną destynacją jest Afryka. To zaskakujące, bo artystka nie była początkowo przekonana do tego kierunku:

"Ja się bardzo boję, bo tutaj wszędzie są hipopotamy i krokodyle. Zamknęliśmy dom na klucz, ale dziś widziałam ślady pod naszym pokojem" - mówiła aktorka.

Zakochani znaleźli w Afryce ziemię, na której Kozerski zamierza wybudować dla nich dom. Czy to oznacza, że zamierzają przenieść się tam na stałe?

"Ja myślę, że i dobrze jest nam w RPA, i w Polsce" - powiedziała Kasprzyk "Vivie!".

Podobne zdanie na ten temat ma jej ukochany, który dodał:

"Myślę, że zostanie równo po połowie. Że nie ma szans, żeby być cały czas tam. Nie z nami".

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski mają piękną miłosną tradycję

Związek z Michałem Kozerskim mocno namieszał w życiu aktorki. Ewa Kasprzyk przez całe życie szła z przekonaniem, że musi być zdana tylko dla siebie. Jak sama wyznała, związek z troskliwym mężczyzną był dla niej nowością. Zakochani mają także uroczą, bardzo romantyczną tradycję.

"Każdego 19. dnia miesiąca - na pamiątkę 19 października 2018 roku - Ewa dostaje ode mnie kwiaty. Zawsze inne, w zależności od sezonu. Idziemy na kolację, do kina, do teatru. Pomysłów nam nie brakuje. Z Ewą nie ma nudy" - wyznał biznesmen w rozmowie z "Vivą!".

Zakochani cenią sobie drobne gesty. Jak na przykład to, że Kozerski przyniósł Kasprzyk własnoręcznie przygotowane kanapki na dworzec.

Zobacz także:

Ewa Kasprzyk nie gryzła się w język, gdy zapytano ją o TVP. "Pani żartuje"

Nonszalancka Kasprzyk komentuje zarobki w "Tańcu z Gwiazdami". Tego nikt się nie spodziewał [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ewa Kasprzyk nawet tego nie ukrywa. Nowa jurorka "Tańca z gwiazdami" mówi o tym wprost


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama