Reklama
Reklama

Ewa Kasprzyk wyznała prawdę o swojej relacji z partnerem. Powiedziała o tym wprost

Ewa Kasprzyk, która jakiś czas temu rozwiodła się z mężem po 36-latach małżeństwa, otworzyła się na nową miłość i w 2018 roku weszła w nowy związek. O tym, jak wygląda jej relacja z Michałem Kozerskim, artystka opowiedziała w jednym z najnowszych wywiadów.

Ewa Kasprzyk nie zwalnia tempa

Ewa Kasprzyk od wielu lat jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich aktorek. Artystkę można podziwiać nie tylko na dużym i małym ekranie, ale także na deskach teatru. Sukcesy aktorskie nie sprawiają jednak, że gwiazda osiada na laurach i odcina kupony od sławy.

Ewa Kasprzyk wciąż z wielką chęcią angażuje się w kolejne przedsięwzięcia. Już niebawem gwiazda "Kogla-mogla" będzie miała okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli - 67-latka została bowiem jurorką nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Wygląda więc na to, że najbliższy okres będzie dla niej niezwykle pracowity.

Reklama

Ewa Kasprzyk spędza czas z nowym partnerem

Niestety sukcesy w życiu zawodowym długo nie przekładały się na szczęście w miłości. Słynna aktorka po niemal czterech dekadach małżeństwa przyłapała swojego wybranka na zdradzie. W związku z tym w 2019 roku artystka ogłosiła, że rozwiodła się ze swoim mężem Jerzym Bernatowiczem.

Z czasem aktorka otworzyła się jednak na nową miłość i dziś z chęcią opowiada o kulisach swojej relacji z Michałem Kozerskim.

"Jesteśmy razem ponad pięć lat i ciągle się poznajemy. Ciągle zaskakują nas nowe odkrycia. Raz zgadzamy się na więcej, raz na mniej w stosunku do naszych oczekiwań. Dziś mogę stwierdzić, że żadne z nas nie jest w stanie utemperować drugiego. Ani siebie" - wyznał mężczyzna w rozmowie z "Vivą!".

Ewa Kasprzyk nie kryje, że gdy przez jakiś czas nie ma jej w domu, zaczyna odczuwać tęsknotę za swoim ukochanym. Jednak charakter aktorki sprawia, że trudno jej usiedzieć w jednym miejscu.

"Zaczynam tęsknić, jak tylko wyjeżdżam. A kiedy wracam, duszę (śmiech). Metaforycznie, oczywiście. Jestem szalona i nieprzewidywalna - tak twierdzi Michał. Wydawało mu się, że w życiu dużo widział, bo żył intensywnie, a ja mu udowodniłam, że się myli" - przyznała artystka z rozbrajającą szczerością.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski chętnie razem podróżują

Para chętnie wspólnie podróżuje, a fotografiami z zagranicznych wypadów partnerzy chwalą się w mediach społecznościowych. Zakochani dbają o to, by ich związku nie dopadła monotonia.

"Każdego 19. dnia miesiąca - na pamiątkę 19 października 2018 r. - Ewa dostaje ode mnie kwiaty. Zawsze inne, w zależności od sezonu. Idziemy na kolację, do kina, teatru. Pomysłów nam nie brakuje. Z Ewą nie ma nudy!" - podsumował Michał Kozerski w rozmowie z magazynem.

Zobacz też:

Ewa Kasprzyk ujawnia, jaką będzie jurorką w "Tańcu z gwiazdami"

Ewa Kasprzyk ujawnia, ile zarobi w "Tańcu z gwiazdami". Wyznanie zadziwia

Ewa Kasprzyk nie gryzła się w język, gdy zapytano ją o TVP. "Pani żartuje"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama