Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kasia Warnke pokazała zdjęcie z ciążowej sesji! Sporo pokazała!

Kasia Warnke (42 l.) właśnie została mamą i równocześnie pochwaliła się zdjęciem z sesji ciążowej, która pojawiła się wraz z wywiadem w magazynie dla kobiet "Uroda Życia". Trzeba przyznać, że Kasia nieźle zaszalała tuż przed porodem.

Gdy jakiś czas temu okazało się, że aktorka wraz z mężem, Piotrem Stramowskim (31 l.), spodziewają się dziecka, w mediach zawrzało. Co prawda od dłuższego czasu para mówiła, że starają się o dziecko i mają świadomość upływającego czasu. 

Reklama

Jednak kiedy pojawiły się plotki o ciąży, Kasia natychmiast zaprzeczyła, choć później okazały się one być prawdziwe. W rozmowie z "Urodą Życia" wyjaśniła, dlaczego wówczas zdecydowała się na kłamstwo: 

"Chciałam ciążę utrzymać jak najdłużej w sekrecie, dlatego postanowiłam konsekwentnie zaprzeczać. I choć większość internautów zareagowała dowcipnie na ten temat, pojawiły się również zarzuty, że oszukałam fanów". 

Aktorka podkreśliła, że ten stan jest dla niej wyjątkowy i chciała go po prostu zachować dla siebie i swoich bliskich. Pod koniec ciąży, będąc w 8. miesiącu zdecydowała się jednak właśnie na sesję, w której pokazała nieco więcej ciała. 

Wyznała także, że ciąża, to był dla niej wyjątkowy czas, choć przytrafiły jej się chwile załamania: 

"Mam gorsze momenty, kiedy w grę wchodzą tylko dres i oglądanie seriali, ale wciąż uprawiam jogę, choć rzadziej i w ograniczonej wersji, pływam, chodzę na spacery" - relacjonowała w wywiadzie. 

Teraz ciąża już jest za nią, a przed nią pierwsze chwile z maleństwem, na które tak bardzo razem z Piotrem czekała. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Warnke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje