Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Warnke urodziła. Piotr Stramowski zdradził płeć dziecka?

Katarzyna Warnke (42 l.) i Piotr Stramowski (31 l.) zostali rodzicami. Aktorka potwierdziła dobrą nowinę, z kolei na instagramowym profilu jej męża pojawił się wpis mogący sugerować płeć dziecka.

Już od pewnego czasu krążyły plotki o ciąży Kasi Warnke, lecz sama aktorka nie potwierdzała spekulacji. Wręcz przeciwnie, raczej je ucinała. "To bzdury!" - odpisała, gdy na jej profilu na Instagramie ktoś zadał pytanie, czy zna już płeć maleństwa. Temat ciąży ironicznie komentował też Piotr Stramowski: "Dlaczego ja nic o tym nie wiem?" - pytał. 

Reklama

Później okazało się, że Katarzyna jednak spodziewa się dziecka. Potwierdziła to w oryginalny sposób. Na pokazie mody wystąpiła z całkiem odsłoniętym zaokrąglonym brzuchem. W towarzystwie męża zaprezentowała się na wybiegu. 

Później już regularnie bywała na salonach, nawet w zaawansowanej ciąży. Nie dość powiedzieć, że 3 września pojawiła się na premierze "Polityki", a już kilka dni później urodziła. Na Instagramie potwierdziła, że jej błogosławiony stan "właśnie się zakończył". "I zaczyna się nowa podróż" - podsumowała. 

Z kolei na profilu jej męża pojawił się enigmatyczny, ale jakże bogaty w znaczenie wpis. Stramowski opublikował obrazek z sylwetką chłopca. Czyżby tym samym zdradził płeć dziecka? Tak czy inaczej pod postem posypały się gratulacje. 

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama