Reklama
Reklama

Kasia Cichopek pokazała się w świątecznej stylizacji. "Kto tę panią ubiera?"

Kasia Cichopek powoli szykuje się już na święta. Z tej okazji zrealizowała już reklamę dla jednego ze sklepów modowych. Jej stylizacja iście świąteczna jednak nie wszystkim się spodobała…

Kasia Cichopek: pierwsze święta bez dzieci

Dla Kasi Cichopek nadchodzące święta będą z pewnością wyjątkowe. Wszystko dlatego, że po raz pierwszy od kilkunastu lat spędzi je bez Marcina Hakiela, z którym w sierpniu się rozwiodła, a nawet bez swoich dzieci! W tym roku bowiem, jak sama przyznała, to właśnie ze swoim tatą spędzą Boże Narodzenie Adaś i Helenka.

Ona zaś planuje urządzić święta na chwilę przed oficjalną datą, a wszystko po to, by nic nie stracić ze świątecznej atmosfery z dziećmi. Później z kolei, wedle doniesień tabloidów, Cichopek planuje wyjechać z Maciejem Kurzajewskim, z którym jest zaręczona. Mówi się nawet, że podczas tego wyjazdu ustalą datę ślubu!

Reklama

Kasia Cichopek skrytykowana za świąteczny ubiór. Fani mówią o kiczu!

Póki co Kasia Cichopek zaczęła odliczanie do świątecznego czasu. Z tej okazji zrealizowała reklamę dla jednego ze sklepów, w którym można kupić ubrania czy dodatki. Wybór stroju do tej współpracy nie był więc przypadkowy. Gwiazda "M jak miłość" wystroiła się w eleganckie spodnie oraz satynową zieloną koszulę, która kontrastowała z dołem.

Mogłoby się wydawać, że nie ma na sobie nic kontrowersyjnego. A jednak okazało się, że stylizacja wzbudza w jej fanach skrajne emocje. Pojawiły się bowiem komplementy, ale także głosy krytyki.

Jedna z fanek zaczęła nawet głośno zastanawiać się, kto dobiera jej stylizacje. "kto ta pania ubiera, moda mama.kobietka jej ubrania sa okropne..przepraszam ale zrob cos p.KASIU" - czytamy (pisownia oryginalna). Komentarz ten polubiło kilkanaście innych osób, a kolejna fanka dolała oliwy do ognia, pisząc, że strój Cichopek ociera się o kicz.

Dla przeciwwagi Cichopek zebrała jednak także komplementy: "Piękna Kasia z gracją jak zawsze", "Super wyglądasz", "Super jak zawsze piękna".

A Wam jak się podoba stylizacja Kasi Cichopek? Maciej Kurzajewski oczywiście "polajkował" zdjęcie...

Zobacz też:

Siostra Macieja Kurzajewskiego beszta Paulinę Smaszcz: "Festiwal mitomanii" 

Katarzyna Cichopek KUSI pląsami przed lustrem w stroju za 1300 zł. Co za figura!

Paulina Smaszcz wie, kto podsłuchiwał Cichopek i Kurzajewskiego? Oferowała im wsparcie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy