Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karolina Szostak jednak zniknie z Polsatu na dobre?! Zastąpi ją Chylewska?!

Nieoczekiwanie dla widzów Polsatu Karolina Szostak (41 l.) zniknęła z wizji. Oficjalnie prezenterka przebywa na urlopie, ale, jak czytamy w „Na Żywo”, jej przyszłość w Polsacie nie wygląda kolorowo i podobno dziennikarka ma już następczynię...

Kochała swoją pracę. Była nie tylko ozdobą, ale i dobrym duchem redakcji sportowej Polsatu. Koledzy i koleżanki zachwycali się metamorfozą, jaką przeszła Karolina Szostak. Niestety, odkąd odchudzona dziennikarka zaczęła pojawiać się na okładkach magazynów, przestała być widoczna na wizji. 

Reklama

Oficjalnie jest na urlopie. "Karolina jest cały czas dziennikarką Telewizji Polsat. Obecnie przebywa na urlopie, a do reszty informacji nie będziemy się odnosić" - zdradził nam Tomasz Matwiejczuk z Polsatu.

Jednak "Na Żywo" utrzymuje, że sprawa wygląda nieco inaczej i Szostak prawdopodobnie zakończy swoją współpracę ze stacją, której poświęciła 20 lat życia. Na korytarzach Polsatu plotkuje się, że Szostak została odsunięta od swoich obowiązków. 

- Kierownictwo dało sobie kilka tygodni na decyzję, co dalej z Karoliną - zdradza "Na Żywo" pracownik stacji. - Jej przyszłość w Polsacie jest poważnie zagrożona. Szostak nie pojawiła się na ramówce prezentującej wiosenne nowości Polsatu oraz została wycięta z wiosennych spotów reklamowych - kwituje informator tygodnika. 

Dodaje, że przyczyną kłopotów prezenterki stała się jej ogromna popularność... - W krótkim czasie wyrosła na jedną z głównych gwiazd stacji. Do tego wypromowała się praktycznie sama. I właśnie ta samodzielność nie podobała się w Polsacie. Szefostwo stacji chce mieć wszystko pod kontrolą, lubi być o wszystko pytane. A Karolina często podejmowała ważne decyzje bez wcześniejszej konsultacji z kierownictwem - twierdzi rozmówca. 

Jak udało się dowiedzieć "NŻ", etat Karoliny nie zostanie pusty. Na jej miejsce szefostwo Polsatu zatrudniłoby najchętniej Paulinę Chylewską (38 l.). Dziennikarka sportowa związana z TVP tańczy w obecnej edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". 

- Zaproszenie do udziału w show było pierwszym krokiem do zatrudnienia jej w Polsacie - przekonuje dobrze poinformowana osoba. 

Czy Chylewska zdecyduje się zmienić stację? To z pewnością kusząca dla niej propozycja, bo dołączyłaby do męża Marcina Feddeka, który jest dziennikarzem sportowym Polsatu Sport. Wiosną w redakcji sportowej stacji może więc dojść do niemałej rewolucji. Karolina zapewne nie tak wyobrażała sobie efekty swojej metamorfozy...


***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje