Reklama
Reklama

Karolina Pisarek planuje ślub z milionerem. „Ale się jaram!”

Karolina Pisarek (24 l.) wybrała już motyw przewodni ślubu i wesela, a nawet odebrała zamówione zaproszenia. Uwagę zwraca nietypowy wygląd zaproszeń, a także kolor, obok którego trudno przejść obojętnie. Jak ujawniła modelka, na razie wszystko idzie zgodnie z planem.

Karolina Pisarek po zajęciu drugiego miejsca w 5. edycji programu „Top Model”, nie zdecydowała się na karierę celebrytki, brylującej w programach śniadaniowych, lecz postanowiła kuć żelazo póki gorące i rozpocząć tułaczkę po castingach.  W rezultacie stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich modelek, od kilku lat nie opuszczającą rankingu  100 najpiękniejszych twarzy świata. Zestawienie publikowane jest od 31 lat przez organizację TC Candler. Karolina po raz pierwszy zagościła w nim w 2018 roku zajmując 91. miejsce. Rok późnej awansowała na 50., a w 2020 była już czterdziesta. W najnowszym rankingu awansowała o 11 miejsc i znalazła się na 29. pozycji. Twórcy rankingu opisali ją jako „kreatorkę pozytywnych wibracji”. 

Reklama

Pisarek planuje ślub z milionerem

W życiu prywatnym Pisarek też sporo się wydarzyło. Zdążyła zakochać się i rozstać z filipińskim celebrytą Danielem Kenji Matsunagą  i byłym kierowcą wyścigowym z Brazylii,  Jaimie Camarą, starszym od niej o 17 lat. Media łączyły ją też ze zwycięzcą „Masterchefa” i „Tańca z gwiazdam”, Damianem Kordasem. 

Obecnie planuje ślub z milionerem. Jak ujawniła w rozmowie z Pomponikiem, w jej odczuciu ona i narzeczony Roger Salla są na podobnym poziomie finansowym, bo ona także jest już milionerką, chociaż nie potrafi policzyć dokładnie swojego majątku, gdyż zarabia w różnych walutach.

Trzeba przyznać, że Salla wiedział, jak się zachować w takiej sytuacji. Od razu wystartował do niej z półtorakaratowy brylantem i zakupami w luksusowych butikach, a także, podobno bez większego żalu, wycofał się z pomysłu sporządzenia intercyzy. Jak wyznała Karolina w rozmowie z Pomponikiem: 

Od tamtej pory plany ślubne zdążyły wejść w fazę realizacji. Ostatnio modelka pokazała zaproszenia i wyznała, że „się jara”. Jak wyznała na Instagramie: 

Zaproszenia, utrzymane w kolorach ecru oraz intensywnego różu, rzeczywiście budzą oczywiste skojarzenia. Teraz czekamy na przymiarki sukni ślubnej…

Zobacz też:

Kolejny skandal z Kozidrak? Będzie się musiała gęsto tłumaczyć

Harry i Meghan coraz częściej widywani osobno. Oddalają się od siebie?

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | ślub | Roger Salla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy