Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Korwin Piotrowska: "Ostatnio umarłam. Potrzebuję bardzo zmartwychwstania"

Karolina Korwin Piotrowska wydała ostatnio książkę "Wszyscy wiedzieli", o której zrobiło się bardzo głośno. Dziennikarka opisała w niej kulisy środowiska artystycznego i przypadki nadużywania władzy w stosunku do aktorek. W publikacji pojawia się wiele znanych nazwisk.

Karolina Korwin Piotrowska nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio wydała książkę "Wszyscy wiedzieli", w której opisała jaką gehennę muszą przejść aktorzy i osoby studiujące na kierunkach artystycznych. Według niej pomiędzy wykładowcami a władzami uczelni, istnieją powiązania towarzysko-finansowe. Jej publikacja ma być głosem sprzeciwu wobec nadużywania władzy i mobbingu.

Karolina Korwin Piotrowska i ustawka u Wojewódzkiego

Dziennikarka pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Zapowiedź ich spotkania obiegła wszystkie media, ponieważ na urywku z odcinka Korwin obraża króla TVN-u i wychodzi. "Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety, nic się nie zmieniłeś. Nadal jesteś głupim ciulem i debilem, 60-letnim, i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni" - miała powiedzieć.

Reklama

Oczywiście od razu pojawiły się spekulacje, że to nieudolna reklama programu Wojewódzkiego, którego oglądalność spada. Kuba wydaje się chwytać wszystkiego, żeby przyciągnąć widzów. Ostatnio nawet pogodził się z Małgorzatą Rozenek i zaprosił ją do swojego nowego podcastu. 

Karolina Korwin Piotrowska mierzy się z hejtem

Korwin Piotrowska nieustannie reklamuje swoją książkę w mediach społecznościowych i udziela wywiadów. Przez ostatni miesiąc spłynęła na nią również fala krytyki. Nie wszyscy podziwiali jej najnowsze dzieło, a wiele osób zarzucało jej hipokryzję, przypominając jak wyśmiewała się z gwiazd w programie "Magiel Towarzyski". Dziennikarka mocno odczuła te ataki.

Teraz na Instagramie opublikowała post, w którym nie ukrywa, że jest zmęczona i potrzebuje odpocząć. "Ostatnio umarłam. Promocja książki i mierzenie się z syfem 24/7 to straszna rzecz. Potrzebuję bardzo zmartwychwstania. Dawno tak nie czekałam na słońce, wiosnę i motyle. Święta. Życzmy sobie beztroskiej zabawy jak na tym zdjęciu i świata bez wojny" - napisała.

***

Zobacz także:

Krzysztof Jackowski przewiduje: "Kompletna zmiana zdarzeń. Sam jestem tym zaskoczony"

Anna Dymna przyjęła propozycję syna. To będą dla niej wyjątkowe święta

Kasia Cichopek w kanarkowym kostiumie zaraża uśmiechem na Malediwach

Elżbieta Czabator z "Rolnik szuka żony" spotyka się z Ryszardem. "Świetna para"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Korwin-Piotrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy