Reklama
Reklama
Tylko u nas

​Karolina Gilon: o czym marzy prowadząca "Love Island"? „Tego im momentami zazdroszczę”

Karolina Gilon (33 l.) właśnie przebywa z Hiszpanii, na planie programu „Love Island. Wyspa miłości”. Jak ujawnia, delektuje się nie tylko jedzeniem, głównie przepysznymi serami, lecz także południowym stylem życia. W rozmowie z Pomponikiem ujawniła, którą spośród hiszpańskich tradycji najchętniej zakorzeniłaby w Polsce.

5 edycja randkowego programu Telewizji Polsat „Love Island, Wyspa miłości”, prowadzonego przez Karolinę Gilon, właśnie się rozpoczęła. W pięknej willi w słonecznej Hiszpanii dziesięcioro uczestników: pięć singielek i pięciu singli ma szansę zrealizować swoje marzenie o miłości, a także o poprawieniu stanu swoich finansów. Jednak nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych jest obwarowana warunkami, mającymi przypominać uczestnikom, że w tym programie miłość jest ważniejsza od pieniędzy.

Reklama

Jeśli finałowa para zgodnie uzna, że chce kontynuować swój związek po zakończeniu programu, nagroda zostaje podzielona na pół. Jeśli jednak jedno z nich uzna, że woli pieniądze, wtedy zgarnia całą pulę, a partner lub partnerka odchodzi z niczym. W sytuacji, gdy oboje wybiorą pieniądze, nagroda przepada. 

O czym marzy Karolina Gilon?

Karolina Gilon nigdy nie ukrywała, że chętnie wraca do Hiszpanii, gdzie nagrywany jest program. Ciągnie ją nie tylko do tamtejszego jedzenia, ze szczególnym uwzględnieniem hiszpańskich serów, lecz również południowego stylu życia. W rozmowie z Pomponikiem ujawniła, co jakie zwyczaje chętnie by przeniosła do Polski:

Tradycją w krajach o śródziemnomorskim klimacie jest sjesta, czyli odpoczynek w porze największego upału. Tym Karolina jest szczególnie zachwycona, chociaż przyznaje, że ten kij ma dwa końce:

Zdaniem Gilon, Polacy trochę przesadzają z tempem życia, a szczególnie pracy:

Też marzycie o sjeście? No, może niekoniecznie teraz, ale latem…?

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

Antek Królikowski przyłapany pod domem Opozdy. I to z kim! Zdjęcia nie kłamią

Urodzona w Kijowie Milla Jovovich załamana wojną

Jasne stanowisko NATO w sprawie wysłania wojsk do Ukrainy


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | "Love Island 5" | Hiszpania | sjesta
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy