Reklama
Reklama

Karol III miał wzruszający prezent na urodziny wnuczki. Nie do wiary, jak zareagował Harry

Konflikt między księciem Harrym a jego ojcem królem Karolem III nie skoczy się prędko, o ile w ogóle się zakończy. Obaj royalsi spierają się już praktycznie o każdy drobiazg. Brytyjskie media donoszą, że pokłócili się nawet o prezent dla córki Harry'ego i Meghan.

 

Król Karol III jest dobrym dziadkiem

Król Karol III od przejęcia brytyjskiego tronu słynie z oszczędności. Jednak dla swoich wnuków jest gotów na wiele poświęceń. Władca był przez wiele lat krytykowany za to, że nie był najlepszym ojcem. Trzeba mu natomiast przyznać - jako dziadek spełnia się wzorcowo.

Reklama

Karol chciał dać wyjątkowy prezent wnuczce

Kilka tygodni temu król Karol III kazał swoim pracownikom szukać... domku dla lalek. Miał specjalne wymagania. Chciał, żeby to był specjalny domek, taki jaki miały w dzieciństwie królowa Elżbieta i jej siostra Małgorzata. Pragnął podarować takie cudo swojej wnuczce Lilibet Dianie, która jest córką księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Widać, że król tęskni za wnukami, które wyjechały do Stanów Zjednoczonych. Karol nie ma z nimi kontaktu już od miesięcy. Chciał przynajmniej na urodziny wnuczki dać jej wyjątkowy prezent.

Książę Harry odmówił

Niestety książę Harry miał inne plany. Był zdania, że taki domek dla lalek to zbytnia ekstrawagancja. Zaprotestował zaraz, kiedy dowiedział się o pomyśle ojca. Podobno, jak donoszą pracownicy Karola, którzy szukali wyjątkowego prezentu, książę Harry, podczas gdy omawiał z ojcem szczegóły swojej wizyty na koronacji, zakomunikował mu, że woleliby z Meghan, aby Lilibet dostała coś o wiele skromniejszego. 

Zobacz też:

Książę Harry zraził do siebie sędziego. "Nikt nie mógł go przypilnować?"

Księcia Harry'ego w sądzie czeka wielki sprawdzian. Zbliża się przełomowy moment głośnej sprawy

Harry i Meghan szykują iście królewską fetę? Ekspertka nie ma wątpliwości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama