Reklama

Reklama

Reklama

Kanye West porównuje swój rozwód z Kardashianką do... śmierci królowej Elżbiety II. Niezła metafora?

Kanye West (45 l.) to jeden z najbardziej znanych amerykańskich raperów. Przez lata związany był również z Kim Kardashian, która sławę zdobyła, po tym, jak w mediach pojawiła się jej sekstaśma. Niestety małżeństwo celebrytów nie przetrwało i para ogłosiła oficjalne rozstanie w 2021 roku. Okazuje się, że raper dalej przeżywa rozwód ze swoją ukochaną.

Kanye West od zawsze publikował dziwne treści w swoich mediach społecznościowych. W 2018 roku West wyjawił, że zdiagnozowano u niego chorobę afektywną dwubiegunową. Od tego czasu można było więc tłumaczyć jego zachowanie gorszymi stanami psychicznymi.

Kanye West porównuje swój rozwód do śmierci królowej Elżbiety II

Kanye West w swoich mediach społecznościowych postanowił niedawno porównać swój rozwód z Kim Kardashian do śmierci królowej Elżbiety II. W sieci wyjawił, że doskonale wie, jak to jest stracić swoją "królową" i rozumie Brytyjczyków, którzy byli pogrążeni w smutku po śmierci swojej monarchini.

Reklama

"Londyn, wiem, co czujesz. Ja również straciłem moją królową". - napisał w social mediach Kanye.

Kanye West postanowił również przeprosić Kim za swoje zachowanie. Warto przypomnieć, że Kardashianka będąc z nim w związku, często miała napady paniki.

"To matka moich dzieci. Przepraszam za to, że naraziłem ją na taki stres". - powiedział West.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów znanego rapera. Większość była w szoku po jego publikacji i uznała ją za niestosowną.

"Czy to jakiś żart?"

"Miało być śmiesznie"

"Ciekawe, co on jeszcze wymyśli" - pisali internauci.

Kanye West i Kim Kardashian - historia związku

Kim Kardashian i Kanye West poznali się w 2004 roku w studiu muzycznym. Kardashianka była wtedy asystentką jednej z wokalistek. Później spotykali się na imprezach branżowych, jednak nie byli w związku. Dopiero 24 maja 2014 roku Kim poślubiła rapera, wokalistę i producenta muzycznego Kanye Westa. Mają córkę North i syna Sainta.

Wynajęte surogatki urodziły kolejne dzieci pary: córkę Chicago i syna Psalma. Kim wniosła o rozwód z Westem w styczniu 2021 roku, za przyczynę podając różnice nie do pogodzenia.

Zobacz także:

Julia Fox w demonicznej kreacji na Oscarach. Miała dłoń na szyi i torebkę z ludzkich włosów

Kim Kardashian ma ATAKI PANIKI! Wszystko przez Kanye. Powiedział, że "to koniec jej kariery"
Kim Kardashian świętuje urodziny najmłodszego syna. Impreza na bogato, za to bez tatusia...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | Kanye West | Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy