Reklama
Reklama

Julia Fox w demonicznej kreacji na Oscarach. Miała dłoń na szyi i torebkę z ludzkich włosów

Julia Fox (32 l.) zwróciła uwagę wszystkich gości swoją niezwykle demoniczną sukienką na imprezie Vanity Fair Oscar Party. Czarna sukienka miała ręcznie formowany dekolt w kształcie dłoni. Julia Fox kreację dopełniła torebką wykonaną z ludzkich włosów. Myślicie, że chciała tutaj

Julia Fox, szerzej znana jako była dziewczyna Kanye Westa postanowiła zwrócić na siebie uwagę dzięki kreacji, która u wielu osób może wzbudzić ciarki. Julia znana jest z brawurowego wyczucia stylu, dlatego postanowiła przebić wszystkich najbardziej demoniczną stylizacją. Jak jej wyszło?

Julia Fox, była dziewczyna Kanye Westa szokowała stylizacją na Oscarach

Julia Fox na czerwonym dywanie miała na sobie długą, czarną skórzaną suknię z wiosennej kolekcji Han Kjobenhavn '22. Dekolt sukienki został stworzony tak, aby wyglądał, jak dłoń z pazurami owinięta wokół szyi, przyciągnął uwagę wszystkich. 

Reklama

Aktorka skompletowała stylizację długimi skórzanymi rękawiczkami i prostokątną torebką wykonaną z prawdziwych, ludzkich włosów. Miała spięte włosy w warkocz i do tego ciężki make-up prawie, jak z filmu "Czarny łabędź".

"To prawdziwe ludzkie włosy (...) "Komentarze będą śmieszne. Ale wiesz co, dobrze się bawię i to wszystko, co się liczy" - powiedziała Fox w wywiadzie, odnosząc się do swojej torby zaprojektowanej przez francuskiego stylistę fryzur i projektanta Charliego Le Mindu.

Sukienka Julii Fox otrzymała nazwę "The Grip" i jest dostępna na stronie internetowej Han Kjøbenhavn za 13 500 euro, czyli około 15 000 dolarów amerykańskich. Zgodnie z opisem produktu, odzież jest wykonana w całości ze skóry i będzie "indywidualnie produkowana" dla klientów według ich pomiarów.

Demoniczna Julia Fox na imprezie Vanity Fair Oscar Party

After-party Vanity Fair Oscars był jednym z najważniejszych wydarzeń Oscarów 2022, które honorują najlepszych aktorów i aktorki w branży. Wydarzenie, które odbywa się w Wallis Annenberg Center for the Performing Arts, zawsze przyciąga gwiazdorski tłum zwycięzców Oscarów, prezenterów, nominowanych i innych w Hollywood, którzy nie mogli wziąć udziału. ZendayaKourtney Kardashian, Kate Hudson, Anya Taylor-Joy i inni znaleźli się wśród gwiazd na liście gości w tym roku.

Julia Fox na Instagramie

Julia Fox na Instagramie @juliafox zebrała 1,3 miliona obserwatorów. Najwięcej zdjęć na Instagramie Julli Fox pochodzą z sesji fotograficznych i reklamowych. Najczęściej Julia jest mocno rozebrana na zdjęciach. Dodała także jedno zdjęcie w ciąży, zrobione tuż przed porodem. Julia Fox urodziła synka Valentino 17 stycznia 2021 roku.

Zobacz też:

Tomaszewska pokazała syna! Enzo podbił serca fanów!

Tak wygląda żona Golca! Taki widok to rzadkość

Była żona Durczoka wyjawiła, dlaczego tyle lat milczała na temat Kamila Durczoka! "Cena za rozwód"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Fox | Kanye West | Oscary 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy