Reklama

Reklama

Reklama

Ex Kanye Westa w samym staniku buszuje w sklepie

Kanye West (44 l.) po rozstaniu z matką swoich dzieci, Kim Kardashian, związał się z amerykańsko-włoską modelką Julią Fox (32 l.). Ich medialny związek trwał raptem kilka tygodni, ale aspirująca gwiazdka robi, co może, aby publika o niej nie zapomniała. Ostatnio celebrytka pojawiła się w sklepie. Nic w tym dziwnego, w końcu każdy robi zakupy, jednak ludzie byli zaskoczona strojem kobiety. Julia na wyjście do marketu przywdziała na siebie... bieliznę. Aż tak jej gorąco?

Kanye West (posłuchaj) i Kim Kardashian w ubiegłym roku ogłosili rozstanie, a na początku 2022 sfinalizowali rozwód. Para pobrała się w 2014 roku i doczekała czwórki dzieci, ale nawet duża rodzina nie uchroniła ich przed końcem związku. Od tego czasu Kim i Kanye nie mają dobrych relacji, a ostatnio celebrytka pożaliła się w programie, że przez byłego partnera miała ataki paniki!

Reklama

Fani Kardashianki w tym sezonie prawdopodobnie będą mieli gratkę i radość z oglądania, bowiem gwiazda coraz chętniej opowiada o dramatach, jakie przechodziła z muzykiem. Duża część publiki już zapowiedziała, że w nowym sezonie programu czeka na pranie brudów i medialne konflikty.

Nieco mniej wylewny na temat małżeństwa z naczelną skandalistką w USA jest Kanye. Mężczyzna po rozpadzie relacji związał się z aspirującą modelką, Julią Fox. Ich publiczne pojawienie się wzbudziło duże zainteresowanie w mediach.

Co prawda raper i celebrytka szybko się rozstali, ale 32-latka robi, co może, aby publika o niej nie zapomniała. Jej niedawne pojawienie się w sklepie jest tego idealnym przykładem!

Julia Fox, była dziewczyna Kanye Westa, w samej bieliźnie poszła do sklepu

Julia Fox i Kanye West mieli ze sobą krótki romans. Para kilka razy pojawił się w mieście, a fotoreporterzy zrobili im zdjęcia. Kobieta w mig stała się popularna i robi, co w jej mocy, aby podtrzymywać sławę. 32-latka pojawia się na branżowych imprezach i na okładkach popularnych pism. Fox lubi, gdy jest w centrum zainteresowania. Kilka dni temu była dziewczyna rapera udała się do sklepu, a wszystkie oczy były skierowane na nią.

Wszystko za sprawą stroju, który wybrała do buszowania po półkach w markecie.

Gwiazdka na tę okazję przywdziała na siebie tylko bieliznę! Do fikuśnych majtek i stanika dobrała wysokie kozaczki, torbę i narzutkę z jeansu. Na twarz założyła ciemne okulary. Fox do zdjęć pozowała na parkingu pod sklepem spożywczym i z koszykiem pełnym zakupów.

Trzeba przyznać, że kobieta ma się czym pochwalić, a jej ciało jest wysportowane i bardzo smukłe.

Myślicie, że Julia na dobre rozgości się wśród sław Hollywood?

Zobaczcie również:

Książę William został wygwizdany: "Całkowicie haniebne zachowanie"

Ex kochanka Roba Kardashiana i ojca dziecka Kylie przegrywa z Kardashianami w sądzie

Dua Lipa przez nienawistne komentarze i życzenia śmierci była bliska porzucenia muzyki

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Fox | Kanye West

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy