Reklama
Reklama

Kandydatka Waldemara to znana wokalistka. Wystąpiła w "Szansie na sukces"

10 edycja "Rolnik szuka żony" jest wyjątkowa, nie tylko dlatego, że bohaterkami programu są aż dwie kobiety. Tym razem wśród kandydatów pojawiło się też kilka znanych już widzom osób. Nie wszyscy jednak przeszli do kolejnego etapu. Największe szczęście miała Ewa, kandydatka Waldemara. Pamiętacie ją z telewizji?

"Rolnik szuka żony" wystartował już w połowie września. Widzowie zobaczyli w ubiegłą niedzielę 3 odcinek randkowego show, w którym rolnicy i rolniczki wybrali po 3 kandydatów i zaprosili ich do swoich gospodarstw. Nie obyło się bez rozczarowań. 

"Rolnik szuka żony 10". Kandydat z parciem na szkło

Wiele osób szuka szczęścia w randkowym show TVP "Rolnik szuka żony". Są tacy, którzy już kilka razy pisali listy do uczestników. Na przykład Bogdan chciał pojechać na gospodarstwo Kamili Boś, potem Klaudii, a teraz startował do Ani. Rolniczka jednak szybko odkryła, że jest nieszczery. Szczególnie poirytowała ją wypowiedź kandydata, który nawiązując do swoich prób, wypalił: "Wolę pomidory niż pieczarki". Miało to upewnić Anię, która zajmuje się uprawą pomidorów, że tym razem Bogdan jest przekonany do rolniczki i wcale nie podobała mu się Kamila, która hoduje pieczarki.

Reklama

Bogdan srodze się zawiódł, gdyż Ania szybko mu podziękowała za udział w programie.

"Rolnik szuka żony 10". "Znani" kandydaci

Również u Darka znalazła się kandydatka, którą widzowie zapamiętali z poprzedniej edycji.

Martyna była już kandydatką Michała Tyszki.

Niestety również i ona odpadła. 

Z kolei Agnieszka po przeczytaniu listów zaprosiła do siebie Karola, który wydał się jej wrażliwym mężczyzną. Okazało się, że jest to bardzo bliski znajomy Kariny Koch znanej z "Chłopaków do wzięcia". Siostra Stefana zamieściła w sieci kilka postów, w których pochwaliła się, że Karol zgłosił się do "Rolnik szuka żony 10". W jednym z nich wyraźnie napisała, że jest autorką portretu konia, który dostała Agnieszka.

"Rolnik szuka żony 10". Kandydatka Waldemara to dość znana piosenkarka

Teraz okazuje się, że również wśród kandydatek, które napisały do Waldemara, znalazła się znana widzom kobieta. Chodzi o Ewę, która od razu wpadłą rolnikowi w oko. To Ewa Kryza na długo przed programem "Rolnik szuka żony" miała styczność z telewizją. Widzowie mogą kojarzyć kandydatkę Waldemara z programów "Mam talent" czy "Disco Star". O Ewie głośno zrobiło się już w 2011 roku. To wtedy wystąpiła w "Szansie na sukces" z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego. Trzy lata później Marek Sierocki w Teleexpressie zapowiedział jej utwór "Cisza".

"Wielkopolanka Ewa z zawodu i zamiłowania jest śpiewaczką i mamą 6-letniego Juliana. Miłośniczka podróży, tenisa stołowego, spacerów po lesie i filmu "Kogel-Mogel". Uważa, że mężczyzna powinien mieć w swoim spojrzeniu to coś, co przyciągnie kobietę, ale zatrzymać ją może tylko dzięki zaradności, opiekuńczości, odpowiedzialności i poczuciu humoru. Ceni sobie spontaniczność i zaradność nie zdołałaby zaakceptować mężczyzny nadużywającego używek i przekleństw.

Czy razem z Waldkiem przypadną sobie do gustu? Przekonamy się już wkrótce!" - czytamy w wizytówce Ewy w "Rolniku".

Zobacz też:

Anna z "Rolnik szuka żony" mieszka w pałacu, ale nie szuka księcia. Oto co się okazało

Tak mieszka Waldemar z Rolnika. Jest pasjonatem kina lat 80.

Darek z "Rolnika" ma spore wymagania. Tak mieszka hodowca nowalijek

Przedsiębiorczy Artur woli maszyny od randek. Tak wygląda gospodarstwo uczestnika "Rolnik szuka żony"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy