Reklama
Reklama

Kamil i Asia z "Rolnika" zapraszają na swoje gospodarstwo. Ile trzeba zapłacić?

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz to jedna z najbardziej popularnych par, które poznały się w programie "Rolnik szuka żony". Tę popularność sympatyczni rolnicy postanowili wykorzystać i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

"Rolnik szuka żony". Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz

Kamil Osypowicz poznał Joannę w programie "Rolnik szuka żony". Młody gospodarz bardzo szybko przyznał, że jest oczarowany dziewczyną i odesłał pozostałe kandydatki do domu. Para zamieszkała ze sobą a w świątecznym odcinku show, w obecności Marty Manowskiej i przed kamerami Kamil oświadczył się swojej ukochanej. 

Para planuje ślub latem tego roku. Ceremonia miała odbyć się wcześniej, ale z uwagi na trudną ciążę Joasi narzeczeni w trosce o zdrowie dziecka postanowili przełożyć termin ślubu.

Reklama

"Rolnik szuka żony". Kami i Asia wspierają WOŚP. Ruszyła ich aukcja

Kamil i Joasia są aktywni w sieci. Swoją popularność wykorzystują, pomagając innym. W ubiegłym roku dołączyli do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zaoferowali obiad. Ich oferta została wylicytowana za ponad 2 tys. złotych. Tym razem, na 31. finał WOŚP para ma kolejną ciekawą propozycję. Na ich aukcji można wylicytować dzień na gospodarstwie. 

"W tym roku przekazujemy na licytację: Dzień na gospodarstwie. Zapraszamy na wspólne spędzanie czasu, a w tym Zwiedzanie gospodarstwa, Wspólny spacer po Sławatyczach, Wspólne gotowanie przepysznego obiadu, i na koniec wspólna kawa/herbata przy słodkim cieście. Zapraszamy do licytacji" - czytamy w opisie aukcji.

Licytacja dopiero ruszyła, a już wylicytowana kwota przekroczyła 1 tys. złotych. Do końca aukcji zostały jeszcze dwa dni. Wierzymy, że sympatycznej parze uda się zebrać na rzecz WOŚP o wiele wyższą sumę. Licytować dzień w ich gospodarstwie można TUTAJ

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

31. Finał WOŚP  w tym roku odbędzie się 29 stycznia. W tym roku Orkiestra zbierać będzie pieniądze na walkę z sepsą. Jak wynika z najnowszych badań, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2017 roku sepsa wystąpiła u 49 milionów ludzi na świecie, a 11 milionów zmarło z jej powodu. Prawie połowa zachorowań dotyczyła dzieci (około 20 milionów), a w populacji do 5. roku życia sepsa była przyczyną 2,9 miliona zgonów.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Kamil ujawnia, dlaczego ukrywali ciążę Joasi

"Rolnik szuka żony": Joanna Wielgosz nagle zniknęła z sieci. Wszystko przez Kamila?

"Rolnik Szuka żony". Asia z Kamilem bawiła się na weselu. Wpisem sprowokowała plotki o ciąży

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama