Reklama
Reklama

Kaczoruk pozuje topless w objęciach innej kobiety. Tak to wyjaśnia

Renata Kaczoruk (36 l.) opublikowała w sieci zdjęcie, które podgrzało atmosferę. Modelka w objęciach swojej przyjaciółki jest prawie naga. Jak to tłumaczy?

Renata Kaczoruk była dziewczyną Wojewódzkiego

Renata Kaczoruk od 14 roku życia robiła karierę w modelingu. Wkroczyła do show-biznesu dzięki swojemu związkowi z Kubą Wojewódzkim. Dość szybko jednak uniezależniła się od dziennikarza. Zapewne udział w "Azja Express" czy "Tańcu z gwiazdami" zawdzięcza jego nazwisku, ale już udział w reality show "Przez Atlantyk" to zasługa zdobytej popularności. Jej pięcioletni związek z Wojewódzkim rozpadł się w 2018 roku. Od tego czasu modelka konsekwentnie nie wypowiada się na  jego temat. Raz zrobiła wyjątek, ale nie wyjawiła wiele.

Reklama

"Oczywiście, że jestem wdzięczna Kubie za wiele rzeczy i jestem wdzięczna za doświadczenia, które przyniosła mi jego osoba w moim życiu. Mam podejście do wdzięczności, że jest uzdrawiająca" - mówiła o związku z Wojewódzkim.

Po rozstaniu z dziennikarzem Renata Kaczoruk zniknęła z mediów. Przyznała później, że przechodziła podczas pandemii trudny czas, chorowała na depresję i zaburzenia lękowe. Te doświadczenia stara się wykorzystać i angażuje się w projekty związane z profilaktyką zaburzeń psychicznych u kobiet. Otwartość, niezależność i równowaga psychiczna to tematy, które są jej bliskie.

Renata Kaczoruk topless w objęciach innej kobiety

Renata Kaczoruk opublikowała wakacyjne zdjęcie znad jeziora. Celebrytka wypoczywa na zachodzie Polski w województwie lubuskim wraz z przyjaciółmi. Pochwaliła się zaskakującym i dość odważnym kadrem. Wraz z przyjaciółką kąpały się w jeziorze  w niekompletnych strojach bikini. Potem przytulone zapozowały do zdjęcia. 

Internauci ochoczo komentowali wpis Kaczoruk. Pojawiły się insynuacje dotyczące dwóch przytulonych kobiet, na co modelka błyskawicznie i rzeczowo odpowiedziała:

"Uuuuu ktoś się poczuł pominięty w przytulankach? Po pierwsze, miłość jest Miłością. Wszystkie jej rodzaje są równie piękne... Po drugie, przyjaźń laseczek istnieje tak samo, jak przyjaźń mężczyzn, nie powinno to nikogo przerażać. Po trzecie, cielesność jest czymś naturalnym i dobrym".

Zobacz też:

Renata Kaczoruk przerywa milczenie na temat swojego związku z Kubą Wojewódzkim! (Tylko u nas)

Renata Kaczoruk krytykuje Tygodnie Mody. "To jakaś ignorancja"

Renata Kaczoruk zmieniła zawód. Wyznała też, że przeszła depresję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Renata Kaczoruk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy