Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła wystąpi w "Agencie"?! Podobno dostała już propozycję...

Przed Justyną Żyłą (30 l.) kariera w show-biznesie stoi otworem. Jak donosi jeden z tabloidów, jeszcze obecna żona Piotra Żyły (31 l.) miała dostać propozycję udziału w jednym z telewizyjnych reality show. Czy ją przyjmie? I ciekawe, co na to wszystko jej mąż...

O Justynie Żyle większość usłyszała przy okazji sensacyjnych wiadomości, które sama ujawniła. Publicznie oświadczyła, że między nią a Piotrem Żyłą nie układa się dobrze i że mąż wyprowadził się z domu. Później oskarżała skoczka o zaniedbywanie dzieci, a nawet o to, że odszedł do kochanki. 

Reklama

Następnie przyszedł czas na sesję w "Playboyu" oraz na wywiady. W jednym z nich Justyna zapowiedziała, że wyda książkę zahaczającą o tematy kulinarne. 

Okazuje się, że to może być dopiero początek bytności Żyły w mediach. Jak donosi "Super Express", niebawem możemy oglądać Justynę w "Agencie". "Wielka kariera przed Justyną Żyłą. Chcą ją w popularnym show" - ogłasza tabloid. 

Wygląda zatem na to, że co prawda życie rodzinne Justyny nie należy do udanych, ale za to na polu zawodowym jest dużo lepiej. 

Co na to wszystko sama zainteresowana? Na tę chwilę nie skomentowała tych doniesień. Natomiast z okazji swoich urodzin opublikowała wpis, w którym tajemniczo zdradziła, że "życie zaczyna się po trzydziestce". Myślicie, że jej kariera w mediach też dopiero się zaczyna?

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje