Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tak Justyna Żyła bawi się na wakacjach. Już nie tęskni za mężem?

Justyna Żyła (30 l.) chyba powoli godzi się z tym, że jej mąż, Piotr Żyła (31 l.) zostawił ją i dzieci. Justyna stara się ułożyć sobie życie na nowo i właśnie wybrała się z pociechami na wakacje.

To nie było łatwe rozstanie - łzy, dramatyczne wpisy Justyny, w których zdradziła, że mąż zostawił ją i dzieci dla kochanki, a także słowne przepychanki Justyny ze sportowcem.

Reklama

Sytuacja jednak powoli się uspokaja, a żona skoczka zyskała rozgłos w mediach, który postanowiła wykorzystać. Wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej w poczytnym magazynie dla panów, a także planuje zająć się stworzeniem kulinarnego bloga, bo kocha gotować.

Do tego bardzo chętnie udziela wszelkich wywiadów, choć o mężu stara się nie mówić zbyt wiele, gdyż on sam bardzo usilnie ją prosił, żeby nie rozprawiała o ich sprawach prywatnych w mediach.

Justyna chcąc ułożyć sobie sprawy na nowo, postanowiła wraz z dziećmi - 11-letnim Kubą oraz 8-letnią Karoliną - odpocząć na wakacjach w Chorwacji.

Żona sportowca pochwaliła się zdjęciami na swoim profilu w mediach społecznościowych, na których razem z córką pływają na materacach.

Ciekawe, czy wakacje dzieci spędzą również z tatą, który obecnie przebywa na zgrupowaniu w Austrii. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła | Piotr Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje