Reklama
Reklama

Dwie diwy po raz pierwszy wystąpią na jednej scenie. Justyna Steczkowska zaśpiewa w zaskakującym duecie

25 czerwca Telewizja Polsat będzie transmitować z Wrocławia wyjątkowy koncert "Wrocław Przyszłości". Na scenie wystąpią największe gwiazdy sceny popularnej i operowej. Zaśpiewają m.in.: Justyna Steczkowska, Kayah, Natalia Szroeder i Oskar Cyms. Operowym głosem oczarują m.in. Małgorzata Walewska i Rafał Bartmiński. Prowadzącymi będą znani i lubiani - Agnieszka Hyży i Tomasz Wolny. Wydarzenie jest częścią obchodów 80-lecia powrotu Wrocławia do Polski.

Małgorzata Walewska i Justyna Steczkowska po raz pierwszy na jednej scenie

Jurorki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Małgorzata Walewska i Justyna Steczkowska po raz pierwszy zaśpiewają razem na dużej scenie. Diwa operowa i diwa pop połączą swoje wyjątkowe głosy w koncercie "Wrocław Przyszłości", który będzie transmitowany już jutro w Polsacie. Artystki wykonają wspólnie słynną "Barcarole" z operetki Opowieści Hoffmanna Jacques’a Offenbacha - jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych kompozycji wokalnych.

Reklama

Telewizyjna publiczność miała już okazję usłyszeć głosy Justyny i Małgorzaty  w jednym z odcinków show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", jednak dopiero teraz spotkają się na dużej scenie podczas wielkiego widowiska na żywo.

Plejada gwiazd podczas koncertu "Wrocław Przyszłości"

Justyna Steczkowska od lat zachwyca niepowtarzalnym głosem, sceniczną ekspresją oraz artystyczną odwagą, łącząc w swojej twórczości elementy popu, folku
i alternatywy
, które niezmiennie poruszają publiczność. Małgorzata Walewska jest jedną z najwybitniejszych mezzosopranistek naszych czasów, cenioną na międzynarodowych scenach operowych za mistrzostwo klasycznego wokalu. Wspólny występ tych dwóch wyjątkowych artystek będzie niezapomnianym wydarzeniem, na które z niecierpliwością oczekują wszyscy miłośnicy muzyki.

Koncert "Wrocław Przyszłości" realizowany z okazji 80-lecia powrotu Wrocławia do Polski połączy nowoczesność i historię. Będzie to muzyczna opowieść o mieście spotkań, dialogu, solidarności i pojednania - telewizyjne widowisko, które w innowacyjny sposób zaprezentuje idee otwartej, nowoczesnej Polski i Europy.

Wydarzenie uświetnią również m.in. Kayah, Natalia Szroeder, Oskar Cyms, Grzegorz Hyży, Andrzej Lampert, Rafał Bartmiński, Aleksandra Kubas-Kruk, a także Tarkowski Orchestra, Akademicki Chór Politechniki Wrocławskiej oraz artyści wrocławskich scen teatralnych. Koncert poprowadzą: Agnieszka Hyży i Tomasz Wolny.

Koncert "Wrocław Przyszłości" jutro o godzinie 21.00 w Polsacie!

Zobacz materiał promocyjny partnera:
Halo! Wejdź na halotu.polsat.pl i nie przegap najświeższych informacji z poranka w Polsacie.

Zobacz też:

To nie były plotki w sprawie Julii Żugaj. Pojawił się oficjalny komunikat

"Wrocław Przyszłości" - wielkie, muzyczne widowisko już 25 czerwca na antenie Polsatu

Najnowsze wieści z planu "Farmy". Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu programu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy