Reklama
Reklama

Justyna Kowalczyk urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Justyna Kowalczyk została mamą! Ona i Kacper Tekieli powitali na świecie synka. Jak dowiedział się Pomponik.pl chłopiec przyszedł na świat 2 września w jednym z krakowskich szpitali. Szczęśliwi rodzice wybrali dla dziecka oryginalne imię.

Justyna Kowalczyk-Tekieli po raz pierwszy została mamą! Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi, 2 września w szpitalu w Krakowie na świat przyszedł jej synek, Hugo.

To oryginalne imię, lecz przed Justyną inna gwiazda zdecydowała się nazwać tak swoje dziecko. Mowa o Aleksandrze Kisio.

Pod najnowszym zdjęciem instagramowym swojego męża Justyna Kowalczyk zamieściła komentarz w postaci dwóch emotikonek: serduszka oraz bobasa, dając do zrozumienia, że maleństwo jest już na świecie.

W maju sportsmenka publicznie potwierdziła, że ona i jej mąż Kacper Tekieli spodziewają się dziecka. Na Instagramie podziękowała za wszystkie miłe komentarze i słowa wsparcia.

Reklama

Później już regularnie publikowała fotki, na których można było obserwować rosnący ciążowy brzuch. Dodatkowo Justyna nie rezygnowała z aktywności sportowych, co skrzętnie dokumentowała w sieci.

Była ambasadorką Biegu po oddech, jeździła na rowerze oraz rolkach, uprawiała nordic walking i chodziła po górach. Zresztą, jak wynika z zamieszczonego przez nią w mediach społecznościowych zdjęcia, niedługo przed porodem wraz z mężem wybrała się na Kasprowy Wierch.

Kim jest Kacper Tekieli, mąż Justyny Kowalczyk?

Kacpra i Justynę połączyła miłość do sportu. Kowalczyk przez wiele lat święciła ogromne sukcesy w biegach narciarskich: jest mistrzynią i multimedalistką olimpijską, mistrzynią i multimedalistką mistrzostw świata oraz czterokrotną zdobywczynią Pucharu Świata w biegach narciarskich. Natomiast Tekieli jest wspinaczem i instruktorem wspinaczki sportowej.

Zakochani pobrali się 24 września 2020 roku w Gdańsku. Pierwszą rocznicę ślubu będą świętować już w trójkę!

Gratulujemy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Kowalczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama