Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jurata: Trwa zgrupowanie przed mundialem. Partnerki piłkarzy już na miejscu

Piłkarze reprezentacji Polski szykują się do mundialu, który rozpocznie się w czerwcu. Kadrowicze zjeżdżają do Juraty, gdzie będą trenować pod okiem Adama Nawałki i sztabu trenerskiego. Wraz z zawodnikami nad morzem zameldowały się też ich partnerki oraz dzieci!

Rozpoczęło się zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski w Juracie. Do nadmorskiej miejscowości zjechało już sporo kadrowiczów. Nie przyjechali jednak sami, a w towarzystwie partnerek i dzieci. 

Reklama

Na zdjęciach, które pojawiają się w mediach, możemy zobaczyć, że w hotelu zameldowali się m.in. Bartosz Bereszyński z Mają i synem, Sławomir Peszko z rodziną, Paweł Dawidowicz z partnerką, Kamil Grosicki z Dominiką i dziećmi, Marcin Kamiński z partnerką i Karol Linetty z ukochaną. 

Polskie WAGs chyba świetnie czują się w swoim towarzystwie, bowiem można było spotkać je przechadzające się razem ulicami Juraty.

Wśród przybyłych na zgrupowanie w oczy rzuca się brak największych gwiazd: Roberta Lewandowskiego i jego żony Anny. Okazuje się jednak, że małżonkowie nie próżnują. Lewandowska opublikowała ich wspólną fotografię i oświadczyła, że są już po wspólnym treningu. 

Myślicie, że - podobnie jak podczas zgrupowania kadry w 2016 roku - zrobi specjalny trening dla wszystkich dziewczyn piłkarzy? 

Po ćwiczeniach panie będą mogły odpocząć w luksusowym hotelu. Sami zobaczcie, jakie będą miały warunki...

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Jurata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje