Reklama

Reklama

Reklama

Julia Wróblewska nie może się odnaleźć po opuszczeniu ośrodka. Jak się czuje?

Julia Wróblewska (23 l.) przed kilkoma dniami opuściła ośrodek zamknięty, w którym spędziła ostatnie pół roku. Aktorka na nowo musi odnaleźć się w zwyczajnym życiu. Na Instagramie podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi powrotu do normalności. Jak sobie teraz radzi?

Julia Wróblewska: problemy psychiczne

Julia Wróblewska to jedna z nielicznych postaci w świecie polskiego show biznesu, która otwarcie opowiada o swoich problemach psychicznych. Dziś nikogo już nie dziwi, że wiele gwiazd uczęszcza na terapię. Niedawno przyznała się do tego również Barbara Kurdej-Szatan. Mimo coraz szerszej edukacji w temacie problemów psychicznych, przyznanie się do walki z zaburzeniami nadal spotyka się z ostracyzmem społecznym.

Reklama

Julia Wróblewska od lat nie ukrywa, że zmaga się z własnymi demonami. Celebrytka bardzo wcześnie rozpoczęła karierę aktorską i prawdopodobnie właśnie to w wieku dorosłym zaowocowało stanami depresyjnymi i lękowymi. Gwiazda nie była w stanie poradzić sobie z własną rozpoznawalnością. Ponad pół roku temu Wróblewska była w bardzo złym stanie psychicznym. Zwierzała się swoim obserwatorom, że nie czuje się najlepiej i potrzebuje pomocy. W końcu podjęła decyzję o wprowadzeniu radykalnych zmian. Aktorka udała się na leczenie do specjalnego ośrodka terapeutycznego w Krakowie.

Julia Wróblewska nie może się odnaleźć po opuszczeniu ośrodka

Julia Wróblewska przed rozpoczęciem pobytu w ośrodku zamkniętym wyznała na Instagramie, że cierpi na zaburzenie osobowości borderline. Jest to przypadłość, która objawia się niestabilnością emocjonalną. Chorych na borderline często dotyka silne uczucie pustki i ogólnego niespełnienia. Miewają także zaburzenia własnej tożsamości.

W końcu aktorka nie była już w stanie samodzielnie radzić sobie z problemami psychicznymi i dlatego postanowiła poszukać specjalistycznej pomocy. Pół roku temu udała się na leczenie do ośrodka zamkniętego w Krakowie. Przez dłuższy czas unikała korzystania z mediów społecznościowych. Teraz, gdy pobyt w placówce dobiegł końca, aktorka powoli wraca do dawnej aktywności w mediach społecznościowych. Wróblewska postanowiła dać znać swoim obserwatorom, co u niej słychać.

Celebrytka twierdzi, że czuje się już nieco lepiej. Na dowód tego, że samopoczucie jej dopisuje, podzieliła się zdjęciami z pikniku w parku.

Bardzo cieszymy się, że Julka ma się już dobrze i mamy nadzieję, że tak już zostanie. 

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o swojej terapii. Teraz pragnie pomóc innym

Antoni Królikowski oszczędza na randce. Zbiera pieniądze na proces rozwodowy?

Krystian Ochman głównym kandydatem do zwycięstwa. Wyniki głosowania są jednoznaczne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wróblewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy