Reklama
Reklama

Julia Wróblewska decyduje się na leczenie w ośrodku: "Będę dawać Wam znać, jak jest"

​Julia Wróblewska (23 l.) cierpi na zaburzenia osobowości i otwarcie mówi o tym w internecie. Młoda aktorka zdecydowała się na terapię w ośrodku terapeutycznym i wyjeżdża na półroczne leczenie.

Julia Wróblewska decyduje się na leczenie w ośrodku: "Będę dawać Wam znać, jak jest"

Julia Wróblewska od dłuższego czasu nie ukrywa, że zmaga się z problemami natury psychicznej. Ostatnio, za pośrednictwem Instagrama, ze szczegółami poinformowała o swojej diagnozie i przyznała, że zdarza jej się doświadczać depersonalizacji, amnezji i derealizacji. Aktorka nie wstydzi się mówić również o tym, że boryka się ze stanami lękowymi czy depresyjnymi.

Reklama

Sprawa jest na tyle poważna, że 23-latka ze względu na swój stan psychiczny, zrezygnowała z pracy na planie "M jak Miłość". Zniknięcie celebrytki z telewizji ma poprawić jej stan zdrowia.

W związku z przerwą w pracy, młoda aktorka przekazała ostatnio fanom informację, że wyjeżdża na pół roku do ośrodka terapeutycznego.

23-latka chciała podzielić się z fanami, że jest świadoma swoich kłopotów ze zdrowiem i zdecydowała dobrowolnie poddać się leczeniu psychiatrycznemu w specjalistycznym ośrodku. Równocześnie uspokoiła swoich obserwatorów - nie jest to oddział zamknięty, więc bez problemu będzie mogła korzystać z telefonu oraz social mediów. 

Julia Wróblewska - dziecięca gwiazda

Aktorka zadebiutowała w wieku ośmiu lat na planie w komedii romantycznej pod tytułem "Tylko mnie kochaj", w której zagrała u boku Macieja Zakościelnego i Agnieszki Dygant. Rola małej Michaliny przyniosła jej ogromną popularność. 

Widzowie mogą pamiętać Julię również z ról w innych filmach takich jak: "Listy do M." i "Och, Karol 2" czy serialach: "Rodzina zastępcza", "M jak Miłość". W dorosłym życiu Wróblewska pojawia się rzadziej na dużym ekranie. Mimo sporego dorobku artystycznego, życie Julki nie jest kolorowe. 

Aktorka regularnie dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie informacjami na temat swojego zdrowia psychicznego. Dziewczyna liczy na to, że w ten sposób odczaruje temat tabu, jakim nadal są choroby psychiczne. Za pomocą social mediów publikuje treści, w których chce okazać wsparcie innym oraz zwrócić uwagę młodych osób na temat zaburzeń, z którymi sama się zmaga.  

Zobacz też:
USA. W poniedziałek otwarcie granic. Warunkiem wjazdu negatywny test lub szczepienie
Lady Gaga na planie "House of Gucci". To ikona mody!
Kurdej-Szatan zaatakowana przez "Wiadomości". TVP: Aktorką zajmie się prokuratura!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy