Reklama
Reklama

Julia Oleś pożegnała Kamila Durczoka. "Tak, jak prosiłeś"

Kamil Durczok zmarł we wtorek (16.11) nad ranem w szpitalu w Katowicach. Jak podała rodzina dziennikarza - był reanimowany, ale niestety bezskutecznie. Szpital potwierdził, że Durczok walczył z przewlekłą chorobą. Dziennikarza wzruszającym wpisem pożegnała jego ostatnia znana partnerka, Julia Oleś.

Kamil Durczok nie żyje

Kamil Durczok zmarł z powodu krwotoku. Jak podała Interia, rodzina dziennikarza potwierdziła, że był reanimowany nocą z poniedziałku na wtorek, ale niestety zmarł w szpitalu w Katowicach. Durczoka pożegnała wzruszającym postem jego była żona, Marianna Dufek.

Była żona Durczoka, Marianna Dufek, zamieściła wzruszający wpis

Również jego ostatnia medialna partnerka, Julia Oleś, zdecydowała się na zamieszczenie pożegnania w swoich social mediach. Na Instastories dodała utwór "My way" Franka Sinatry.

Reklama

Julia Oleś zdecydowała się też skomentować śmierć byłego partnera zapewniając, że pożegnali się osobiście.

Durczok i Oleś, znana w sieci jako blogerka "Fabjulus", byli razem przez kilka lat. Para nie stroniła od uwagi mediów i często pokazywali się razem na salonach. Ich związek rozpoczął się w 2017 roku, tuż po rozwodzie z Marianną Dufek, z którą Kamil był związany od 1995 roku.

Julia Oleś była zastępczynią Durczoka w jego portalu silesion.pl. Oprócz tego jest znana w mediach z prowadzenia bloga jako "Fabjulus" oraz przyjaźni z Mają Bohosiewicz, z którą prowadzi też biznes odzieżowy.

Oleś i Durczok rozstali się w 2019 roku.

Kulisy burzliwego związku Durczoka z Oleś. Dlatego się rozstali...

Kamil Durczok - przyczyna śmierci

Kamil Durczok zmarł w wieku 53 lat w szpitalu w Katowicach. Był reanimowany w nocy z poniedziałku na wtorek, ale ostatecznie odszedł 16 listopada nad ranem.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zamieściło komunikat, w którym podano szczegóły śmierci Kamila Durczoka.

Kamil Durczok nie żyje. Jest oficjalny komunikat szpitala

Zobacz też:

Durczok mówił o tym otwarcie. Z jakimi problemami się mierzył?

Kamil Durczok nie żyje. Miał 53 lata

Ostatnie słowa Kamila Durczoka w sieci

Kamil Durczok nie żyje. Jego burzliwe życie było wypełnione skandalami

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok | Julia Oleś
Reklama
Reklama
Reklama