Reklama

Reklama

Reklama

Johnny Depp ma rozbieranie zdjęcia Amber Heard. Chce je upublicznić?

Kiedy mogło się wydawać, że medialna burza wokół "procesu dekady", który toczył się między Amber Heard (36 l.) a Johnnym Deppem (59 l.) zaczyna się uspokajać, okazuje się, że nie wszystko jeszcze zostało powiedziane, a na jaw wychodzą nowe fakty! Sąd odtajnił bowiem kilka tysięcy dodatkowych dokumentów zebranych w aktach sprawy. Wygląda na to, że Depp chciał wywinąć byłej żonie naprawdę podły numer!

Niekończąca się opowieść

Pomimo tego, że od decyzji sądu, który nakazał zapłacić aktorce 10 milionów dolarów na rzecz byłego męża, minęły już ponad dwa miesiące, echa sprawy jeszcze nie ucichły i wokół pary celebrytów ciągle jest głośno.

Jeszcze niedawno informowaliśmy o tym, że Amber Heard może zostać skazana za krzywoprzysięstwo przez australijski sąd, a chwilę po tym media obiegła informacja, że sprawa między gwiazdą "Aquamana" a Johnnym Deppem ma szansę wrócić na wokandę, bowiem prawnicy aktorki, dopatrzyli się nieprawidłowości w sprawie.

Reklama

Teraz na jaw wychodzą kolejne fakty. Okazuje się, że proces mógł być jeszcze bardziej zawzięty, a zagrania potyczkującej się pary - jeszcze bardziej nieczyste.

Nagie zdjęcia Amber Heard

Jak dowiedzieli się dziennikarze "Daily Beast", z odtajnionych przez sąd dokumentów wynika, że Johnny Depp dysponował nagimi zdjęciami swojej byłej żony i miał zamiar użyć ich, jeśli sprawy w sądzie przybrałyby niekorzystny dla niego bieg.

Wśród materiałów miały znajdować się rozbierane fotografie Amber Heard i film wideo z jej udziału w reality show Whitney Heard - siostry aktorki. Depp dysponował też intymnymi zdjęciami z jej poprzednich związków i nagraniami z czasów, gdy  początkująca aktorka pracowała w nocnym klubie jako tancerka.

Gwiazdor "Piratów z Karaibów" naciskał prawników, by w trakcie procesu padło sformułowanie sugerujące, że Amber była wtedy nie tyle "tancerką egzotyczną", ile "panią do towarzystwa".

Ponadto aktor chciał zasugerować, że jego ex, odpowiadała za śmierć kolegi z dzieciństwa, który zginął w wypadku samochodowym. O szczegółach nic nie wiadomo, ale Amber miała być w to zamieszana, bowiem w tym samym czasie zostało zabrane jej prawo jazdy...

Czy to koniec sensacyjnych doniesień, czy o tej parze jeszcze usłyszymy? Biorąc pod uwagę zaciekłość obojga celebrytów i zażartość konfliktu - na pewno.


Zobacz też:

Johnny Depp z nową dziewczyną. Co na to Amber Heard?

Johnny Depp nazwał Amber Heard psem. Nowa piosenka aktora nie pozostawia złudzeń co do wzajemnych relacji pary

Amber Heard znowu przegrywa z Johnnym Deppem. Sąd odrzucił wniosek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Amber Heard

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy