Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Racewicz znów szczęśliwa!

Długo nie mogła uporać się z rozpaczą po tragicznej śmierci męża. Dzisiaj marzy o szczęśliwej przyszłości u boku nowego mężczyzny. A taki już się pojawił.

Sześć lat temu życie dziennikarki Joanny Racewicz (43 l.) się rozsypało, gdy jej mąż Paweł Janeczek, 37-letni oficer BOR-u zginął w katastrofie smoleńskiej. Została sama z 2-letnim synem Igorem. Jak wspomina, jej świat zawęził się do trójkąta: dziecko-praca-cmentarz.

Reklama

Z pomocą psychologa drobnymi kroczkami wychodziła na prostą. Nie chciała, by syn pamiętał ją tylko spowitą w czerń i zapłakaną. Podjęła odważną decyzję: nie będzie wdową smoleńską po wsze czasy.

W jednym z wywiadów wyznała, że marzy o szczęśliwym synu, domu z ogrodem i o kimś, z kim mogłaby wypić poranną kawę. Nie wszystkim przypadło to do gustu - na dziennikarkę posypały się gromy. Ale serce nie sługa...

Od pewnego czasu u boku Joanny Racewicz jest ktoś, z kim może spełni się jej marzenie. To Marcin, młodszy od dziennikarki o 11 lat pilot i trener skoków spadochronowych. Ostatnie dni wakacji spędzili we trójkę nad Bałtykiem.

Zachowywali się jak typowa rodzina na urlopie. Bawili się, opalali, on z synem dziennikarki puszczał latawiec, z nią się całował. Coraz bliżej do końca wdowieństwa?

***

Zobacz więcej materiałów z życia osób znanych


Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje