Reklama
Reklama

Joanna Opozda z brzuszkiem promuje kolorowe dresy! Wygląda kwitnąco?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski już niedługo zostaną rodzicami! Brzuszek gwiazdy rośnie w oczach, chociaż Opozda na czas ciąży postanowiła wycofać się ze świata show biznesu. Rzadziej pojawia się na ściankach i nie publikuje tak często zdjęć w mediach społecznościowych. Ostatnio zaprezentowała się... w dresie!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski niedawno poinformowali cały świat, że spodziewają się dziecka. Para po bajkowym ślubie nie musiała długo czekać na powiększenie rodziny. Jednak na oficjalne potwierdzenie stanu aktorki, fani i fanki pary musieli być cierpiliwi. Kiedy w końcu to zrobili, poprosili wszystkich o uszanowanie ich prywatności i spokój dla ciężarnej Opozdy.

Joanna Opozda promuje kolorowe dresy w ciąży

Reklama

Faktycznie, patrząc na media społecznościowe młodej aktorki, możemy zauważyć, że pojawia się na nich znacznie mniej postów niż zazwyczaj. Joanna Opozda będąc w ciąży, skupia się przede wszystkich na zdrowiu swoim i swojego dziecka.

Obecnie na Instagramie aktorki nie znajdziemy wielu nowych zdjęć. Od dwóch tygodni pojawiają się jedynie zdjęcia promujące produkty, z którymi gwiazda ma podpisaną współpracę reklamową.

Ostatnio na stories celebrytki pojawiło się kilka nagrań, w których gwiazda w ciążowych krągłościach promuje... dresy! Joanna Opozda reklamuje kolorowe dresy, marki dobrze znanej celebrytom. Zarazem przekonuje, że mieści się w rozmiar M!

Zobacz także: 

Jego nazwisko znał każdy! Mógł być gwiazdą, wybrał inny sposób na życie

Paweł Deląg pokazał syna. Ale ciacho!

Martyna Gliwińska ostro o Zuzannie Pactwie. Padły mocne słowa

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy