Reklama
Reklama

Joanna Opozda pojawiła się publicznie pierwszy raz od ogłoszenia informacji o ciąży!

Joanna Opozda przyszła na galę otwarcia 37. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. To jej pierwsza publiczna impreza od czasu ogłoszenia nowiny o ciąży, a także głośnej afery.

W życiu Joanny Opozdy ostatnio bardzo dużo się dzieje. Latem aktorka wyszła za mąż za Antoniego Królikowskiego, z którym pod koniec zeszłego roku się rozstała.

Rozłąka nie trwała jednak długo i para zeszła się ze sobą, a za kilka miesięcy zostaną rodzicami! Pogłoski o ciąży Joanny Opozdy pojawiały się już od dłuższego czasu, jednak zostały potwierdzone dopiero przy okazji głośnej afery, o czym szerzej pisaliśmy tutaj.

Reklama

Aktorka jakiś czas temu gorzej się poczuła, przez co trafiła do szpitala. Teraz jednak wygląda na to, że ma się dobrze, gdyż zjawiła się na gali otwarcia 37. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

Ciężarna Joanna Opozda pojawiła się publicznie

To jej pierwsze publiczne wyjście od roku i zarazem pierwsze od czasu ogłoszenia nowiny o ciąży. Nic dziwnego więc, że oczy wszystkich były skierowane właśnie na nią!

Joanna Opozda na tę wyjątkową okazję wybrała dwuczęściowy niebieski kostium składający się z marynarki, kamizelki oraz szerokich spodni.

Strój doskonale zakrywał pierwsze ciążowe krągłości i zapewne był bardzo wygodny.

Opozda dobrała do niego stonowane dodatki w postaci klasycznych czarnych szpilek oraz kopertówki w tym samym odcieniu.

Naszym zdaniem wygląda kwitnąco!

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie!

Ewa Chodakowska miała koronawirusa. Teraz radzi, jak wzmocnić odporność

Tak mieszka Doda! Ale luksusy!

Netflix usuwa część scen z serialu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama