Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Mazur pobiła finansowy rekord "Tańca z gwiazdami" dzięki poruszającej historii

Joanna Mazur (29 l.) pokonała w finale "Tańca z gwiazdami" Tomasza "Gimpera" Działowego i zgarnęła 100 tys. złotych. Za całe taneczne show otrzymała jednak dużo więcej.

W jednym z odcinków przedstawiona została sytuacja życiowa niewidomej mistrzyni świata na 1500 metrów. Niewielka przestrzeń, wąskie łóżko, dzielona z innymi osobami łazienka na korytarzu - tak wygląda codzienność Joanny w krakowskim internacie. 

Historia ta poruszyła jednego z deweloperów, który postanowił ufundować sportsmence wykończone mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Krakowa warte pół miliona złotych.

Reklama

"Natychmiast obejrzałem materiał w internecie i nie ukrywam, że się bardzo wzruszyłem i podjąłem decyzję o pomocy tej wspaniałej dziewczynie. (...) Jestem zaszczycony, że mogę pani przekazać nowe mieszkanie z piękną łazienką, salonem, sypialnią i dużym, słonecznym tarasem. A teraz, tak jak szybko pani biega, tak szybko musimy podjąć decyzję o urządzeniu pani mieszkania, żeby zaraz po wakacjach mogła pani w nim zamieszkać" - powiedział przedsiębiorca.

To jednak nie koniec! Po tym, jak biegaczka pokazała swój skromny pokój w akademiku, w internecie ruszyła zbiórka pieniędzy - udało się zebrać ponad 300 tys. złotych.

Do tego honoraria za każdy odcinek tanecznego show. Joanna otrzymywała ok. 3 tys. złotych. W sumie za udział w show zgarnęła blisko milion złotych, co jest swoistym rekordem.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje