Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Liszowska chce poważnych zmian! To przez rozstanie z mężem?!

Od pewnego czasu w mediach krążą plotki o rozstaniu Joanny Liszowskiej (40 l.) i jej męża, Oli Serneki (47 l.). Patrząc na jej ostatnie metamorfozy, można sądzić, że zmiany w życiu były jej potrzebne.

Kiedy kilka dni temu przyszła na prezentację wiosennej ramówki Polsatu, wszystkie oczy skierowane były tylko na nią. Joanna Liszowska dobrze wie, jak przykuć wzrok i że nic nie działa lepiej niż odważna kreacja.

Reklama

Włożyła czarny garnitur z bardzo mocno wyciętym dekoltem, dzięki czemu wszyscy mogli podziwiać jej biust!

Joanna bardzo dobrze czuła się w tej stylizacji, pewnie pozowała do zdjęć. Widać było, że jest w świetnej formie. Uśmiechnięta, rozmawiała ze znajomymi, opowiadała dowcipy i miło spędzała czas. 

"Była królową imprezy. Miała wejście w stylu prawdziwej gwiazdy Hollywood. Co więcej, była najchętniej obfotografowaną gwiazdą tego wieczoru" - mówi w rozmowie z "Życiem na Gorąco" stylista gwiazd Jarek Szado. 

Lecz ci, którzy dobrze znają aktorkę, twierdzą, że życie Joanny wcale nie jest przepełnione nieustanną radością i zadowoleniem. I w prywatnym życiu uśmiech nieczęsto gości na jej twarzy. 

"Nie zawsze świeci słońce, ale to może dobrze, bo przestalibyśmy je doceniać. Cieszę się, kiedy ono jest i staram się odganiać chmury. Jestem roztrzepana i mało zorganizowana, ale w momencie kiedy stajesz się pracującą matką, musisz również stać się mistrzem logistyki, nie masz wyjścia" - zdradza.

Joanna z małżeństwa ze szwedzkim milionerem Olą Serneke ma dwie córki Emmę (8 l.) i Stellę (5 l.), i jak opowiada, to właśnie one nauczyły ją, że nie ma rzeczy niewykonalnych. To dzięki nim nauczyła się też cierpliwości i dzisiaj potrafi czekać na dobre rzeczy. 

"Czuję, że jeszcze może zdarzyć się wszystko i jestem na to gotowa. Życie jest piękne" - zdradza.

Aktorka stawia teraz na siebie. Cały czas intensywnie pracuje i chce się rozwijać. 

***
Czytaj więcej na następnej stronie:

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje