Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Liszowska się rozwiodła? Zapytali ją o... walentynki

Jak Joanna Liszowska (40 l.) obchodzi walentynki? Czy doniesienia o rozstaniu są prawdziwe?

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że związek Joanny Liszowskiej i szwedzkiego milionera Oli Serneke po 8 latach małżeństwa się rozpadł.

Reklama

W tabloidach można było przeczytać, że mąż naciskał na Joannę, by rzuciła aktorstwo i wraz z dziećmi wprowadziła się do jego apartamentu w Goeteborgu. Ona jednak nie chciała rezygnować ze swoich pasji. Na temat publikacji w kolorowych magazynach nie wypowiedziała się do dzisiaj.

Kilka dni temu była gościem na premierze nowej komedii romantycznej "Całe szczęście". Zapytana przez dziennikarza "Dzień dobry TVN", jak spędza walentynki i "czy będzie specjalne świętowanie", odpowiedziała dosyć wymijająco.

"You never know" - żartowała. "Nie trzeba kupować wielkich czerwonych serc, tak naprawdę to nie trzeba niczego kupować, bo to w ogóle nie o to chodzi. Oczywiście ten dzień się rozwinął i jest fantastyczny marketingowo, wszystkie sklepy się cieszą. Ale to nie do końca chodzi o to, żeby kupić coś i dać fizycznie, tylko bardziej skupić się na sensie tego święta, dać więcej czułości, okazać miłość i przytulić".

Czyżby rewelacje prasy kolorowej były mocno przesadzone? O tym aktorka nadal milczy...


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje