Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Kulig: Rodzina wciąż na nią czeka!

Joanna Kulig (37 l.) tego marzenia swoich bliskich wciąż nie spełniła...

Macierzyństwo nie zatrzymało kwitnącej kariery Joanny Kulig. 

Po roli Zuli w nominowanym do Oscara filmie "Zimna wojna”, Joanna ciągle czyta scenariusze do kolejnych produkcji z fabryki snów. 

Jej grafik dnia ciągle jest napięty. Aktorka próbuje dotrzymać danego fanom słowa, że pogodzi macierzyństwo z życiem zawodowym, ale nie jest to łatwe.

Z mężem, reżyserem Maciejem Bochniakiem (35) i ich synkiem Jasiem (6 mies.) musieli przenieść się do Paryża, gdzie nasza gwiazda kręci zdjęcia do serialu "The Eddy” dla amerykańskiego Netflixa.

Reklama

"Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do »The Eddy« i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę” – uspakajała Joanna na Instagramie. 

Takie życie ma jednak swoją cenę...

Wakacje lada dzień się skończą, a Joanna wciąż nie pojawiła się w rodzinnej Muszynce.

Gdy wróciła z Los Angeles, jej mama była u niej w Warszawie z wizytą i pomagała trochę przy synku. Ale już zajęte rodzeństwo nie miało okazji osobiście pogratulować jej sukcesów. 

I bardzo za swoją Joasią tęskni. Nie może się doczekać, kiedy pozna najmłodszego członka rodziny.

Joanna przyznała w wywiadzie, że ciągnie ją do korzeni. Wielki świat zachwycił jej talentem, ale ona pozostała wciąż tą samą, skromną dziewczyną z Muszynki.

"Paradoksalnie to pochodzenie z niewielkiej Muszynki daje mi w życiu jakąś równowagę. (…) To co dało mi podwaliny, co mnie ukształtowało, to właśnie góry, Beskid Sądecki, Muszynka, Krynica" – przyznaje gwiazda.

W Muszynce czeka na nią brat Piotr, który w rozmowie z nami przyznał kiedyś, że młodszą o pięć lat siostrę kocha jak córkę i czuje się za nią odpowiedzialny (ich ojciec zmarł tragicznie w wypadku wiele lat temu).

Synka aktorki, a swego prawnuka, bardzo chciałaby zobaczyć babcia Helenka. Uwielbiana przez wszystkich seniorka rodu ma 83 lata i podupadła na zdrowiu.

Leżała w szpitalu. Rzadko wychodzi ze swojego domu w Grybowie. Poznanie Jasia byłoby spełnieniem jej marzenia.

Kiedy Joanna wpadnie do rodziny na kwaśnicę i by pospacerować po pagórkach z dzikimi lasami? 

W Muszynce wierzą, że wkrótce Joasia dostanie wielką rolę w Polsce i znajdzie czas, żeby zajrzeć w rodzinne strony!

***


Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig

Reklama

Reklama

Reklama