Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Krupa zamieszka z ukochanym i… To zaskakuje!

Joanna Krupa (38 l.) i jej nowy ukochany nie widza poza sobą świata. Związek właśnie wkroczył w nową fazę i zakochani postanowili razem zamieszkać! W dodatku to nie koniec niespodzianek.

Ta miłość rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Jeszcze wszyscy pamiętają, jak bardzo załamana była Dżoana po rozstaniu z byłym już mężem, Romainem Zago (45 l.), a modelka już ma w planach zamieszkać z nowym wybrankiem.

Dla Douglasa, błędnie wcześniej nazwanego przez media Arthurem, celebrytka straciła głowę i bez namysłu zgodziła się ponoć na wspólne mieszkanie.

Para właśnie szuka willi, w której będzie mogła wić swoje miłosne gniazdko.

"Faktycznie Asia z Douglasem szukają posiadłości, w której mogliby razem spędzić resztę życia. Douglas nie chce mieszkać tam, gdzie wcześniej był Romain. Jeśli chodzi o jego dom to tez chce zmiany, by odciąć od przeszłości i zacząć nowy rozdział" - mówi w rozmowie z tabloidem "Fakt" znajomy pary.

Reklama

Pewne jest to, że ani Krupa, ani Douglas nie chcą opuszczać Los Angeles. Ciekawe jest w tym wszystkim to, że wraz z zakochanymi ma zamieszkać mama modelki, pani Jolanta.

"Douglas zdaje sobie sprawę, że wiążąc się z Asią będzie mieszkał z jej zwierzakami i oczywiście mamą. Tak naprawdę wcale mu o nie przeszkadza, bo jak na razie świetnie dogaduje się z przyszłą teściową. Asia też cieszy się, że mama dalej  będzie przy niej. W przyszłości jak będą dzieci to nie wyobraża sobie, by ktokolwiek inny mógł przy nich pomóc" - dodaje źródło gazety. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy