Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Joanna Krupa skrytykowana! Internauci nie mieli litości dla ciężarnej!

Joanna Krupa (40 l.)niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko! Będąca w ciąży modelka nie zapomina o swoich fanach i od czasu do czasu publikuje coraz to nowe kadry i filmiki w mediach społecznościowych. Jej ostatnia aktywność spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony internautów, którzy zwrócili uwagę na obecny wygląd prowadzącej Top Model. Okazało się, że wśród komentarzy nie zabrakło również krytycznych słów...

To już ostatnia prosta; Joanna Krupa niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Wiadomo już, że piękna modelka i jej mąż - Douglas Nunes - zostaną rodzicami córeczki, która będzie nosić imiona: Sophia Grace.

Reklama

Prowadząca "Top Model" nie zapomina o swoich fanach w Internecie, raz po raz publikując kadry oraz filmiki z jej prywatnego życia.

Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiło się krótkie nagranie, na którym "Dżoana" opowiada o zaletach jednego z kosmetyków. Krupa występuje na nim bez makijażu, co nie uszło uwadze czujnych użytkowników sieci.

W odpowiedzi pod wspomnianym filmem szybko zaczęły pojawiać się komentarze zawierające wiele komplementów skierowanych w stronę przyszłej mamy, jednak nie obeszło się także bez krytyki...

Zdaniem niektórych komentujących Joanna Krupa na nagraniu nie wyglądała najlepiej:

"Już źle zaczynasz wyglądać w tej ciąży. Taka zmarnowana i przytruta", "Tak się składa, że mam trójkę dzieci z trzema różnymi kobietami i żadna nie wyglądała w ciąży tak źle jak ona i tym bardziej nie pokazywała się publicznie (...)", "Sorry, Krupa, ale ja ładniej bez make-upu wyglądam".

W obronie modelki stanęli inni komentujący, którzy także wyrazili swoją opinię na ten temat: 

"Piękna jak zawsze", "Bez makeupu ślicznie. Jak 20 latka", "To Pani??? Przepięknie bez makijażu, jak naturalnie! Jak świeżo! Pięknie".

Jak widać, niemal każda aktywność Joanny Krupy w sieci wzbudza ogromne zainteresowanie w sieci. A czym jeszcze zaskoczy nas piękna modelka? Tego zapewne dowiemy się niebawem!

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje