Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa pokazała, w jakich warunkach mieszka jej córka. Trudno uwierzyć!

Joanna Krupa (40 l.) za pośrednictwem portali społecznościowych postanowiła pokazać światu, jak mieszka jej córka Asha. Fanom aż trudno było uwierzyć, gdy zobaczyli fotki!

Joanna Krupa na początku listopada została mamą Ashy-Leigh. Zaraz po porodzie do domu modelki i jej męża wprowadziła się wykwalifikowana pielęgniarka, aby pomóc Asi zajmować się małą córeczką. 

Reklama

Gwiazda nie ukrywała, że chciała jak najlepiej przygotować się do roli mamy, a także zapewnić pociesze, jak najlepsze warunki życia. Ostatnio na Instagramie Joasi pojawiły się fotki, które pokazują, jak wygląda pokój jej dziecka. 

Wystrój i akcesoria robią ogromne wrażenie! Wnętrze utrzymane jest w różowo białych kolorach. W pokoju małej Ashy jest mnóstwo pluszowych zabawek, a także wielka metrowa maskotka przypominająca sarnę. Na środku stoi duża kołyska, za którą Krupa zapłaciła pięć tysięcy złotych. 

Pokój robi wrażenie. Widać, że modelka urządziła go z wielkim gustem i rozmachem. Internauci słusznie zauważyli, że mała Asha żyje niemal jak księżniczka.

Niektórzy zastanawiają się jednak, czy małemu dziecku jest potrzebny aż tak duży pokój, o tak ekskluzywnym wyposażeniu i ogromnym metrażu? 

Co o tym sądzicie?

  

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama