Reklama

Reklama

Reklama

Jessika Mercedes przeżyła prawdziwy koszmar! Wszystko przez awarię Instagrama!

W poniedziałek nastąpiła globalna awaria Facebooka, Instagrama i Whatsappa. Na 6 godzin media społecznościowe przestały "istnieć". I choć większość z nas odczuła dziwnego rodzaju ulgę, to okazuje się, że dla Jessiki Mercedes, był to prawdziwy koszmar.

Jessiki Mercedes nie trzeba przedstawiać. Pojawiła się w polskim show biznesie na długo przed rozwojem mediów społecznościowych i mnożących się influencerek. Była blogerką modową, jedną z pierwszych, której udało się wybić. 

Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 950 tys. osób. Ostatnio mogliśmy się z niego dowiedzieć, że po wakacjach na Wyspach Owczych, udała się do Paryża, gdzie odbywa się Tydzień Mody. Skrzętnie dokumentowała, co robi i gdzie się aktualnie udaje. Pochwaliła się wizytą w domu mody Hermes, skąd otrzymała multum "giftów". 

Reklama

Jessika Mercedes o awarii Facebooka i Instagrama

Jednak każda przygoda ma swój koniec. W poniedziałek Jessika wróciła do domu. Okazało się jednak, że nie była zadowolona, ponieważ nie udało jej się opublikować zdjęć i materiałów wideo, które przygotowała. 

Podobnych problemów technicznych doświadczyli ludzie na całym świecie, bowiem nastąpiła jedna z największych w historii awaria mediów społecznościowych należących do Marka Zuckerberga. Na 6 godzin padły serwisy: Facebook, Instagram, Whatsapp. 

To właśnie spowodowało, że nie mogliśmy zobaczyć do końca jej paryskiego wypadu. Influencerka zamieściła instastory, którym przywitała się ze swoimi obserwatorami. "Cześć Warszawa! Wróciłam wczoraj w nocy na dzisiejszy charytatywny plan zdjęciowy" - napisała.

Na następnym story wyznała, że nic straconego, bo zamierza pokazać brakujące materiały z Paryskiego Fashion Week. "Nie wierzę, że akurat, kiedy byłam na PFW, wyłączyli Instagrama! Wrócę do Was z relacją, bo szkoda super contentu..." - ujawniła.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Danuta Holecka w końcu się doczekała! Zaskakujące wieści płyną z TVP!

Zdruzgotana Patrycja Markowska przekazała wstrząsające wieści i błaga o pomoc: Ciężko na to patrzeć!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paris fashion week | Jessica Mercedes Kirchner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy