Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jerzy Owsiak chce oddać pieniądze żonie Wielguckiego! Stawia tylko jeden warunek

Jurek Owsiak (62 l.) był niedawno w sporze prawnym z Piotrem „Marką Kurką” Wielguckim. Mężczyzna oskarżył założyciela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o przywłaszczenie sobie pieniędzy ze zbiórki charytatywnej. Ostatecznie Owsiak wygrał sprawę, ale zasądzone odszkodowanie chce… zwrócić małżonce skazanego! Rezygnuje z całej sumy!

Swego czasu Jurek Owsiak wytoczył proces cywilny Wielguckiemu i oskarżył go o naruszenie dóbr osobistych. W jednym ze swoich tekstów mężczyzna sugerował, że szef WOŚP pieniądze zdobyte na charytatywnych aukcjach wykorzystywał do swoich prywatnych celów i poleciał za nie do Nowego Jorku. 

Reklama

W czerwcu sąd przychylił się do wersji wydarzeń Owsiaka i skazał Wielguckiego na karę grzywny. Mężczyzna przelał na konto poszkodowanego zasądzoną kwotę i "pochwalił się" tym na Twitterze. Zamieścił dowód na przelew pieniędzy, a fotkę podpisał słowami: "Masz i p***dol się".

Jak zareagował Owsiak? W dość nietypowy sposób! Napisał list otwarty do żony Wielguckiego, w którym zadeklarował, że odda jej pieniądze! Wie, że kobieta ma trudną sytuację.

Co za gest!

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Jerzy Owsiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje