Reklama
Reklama

Jedna nagła decyzja Williama doprowadziła Kate do łez. To było straszne z jego strony

Książę William i Kate Middleton w swoim związku doświadczyli wielu wzlotów i upadków. Niedawno ujawnione szczegóły z życia pary wzbudziły sensację wśród Brytyjczyków.


Książę William i Kate Middleton, w przeciwieństwie do Meghan Markle i księcia Harry'ego, to ta "udana para królewska". Dzielnie wywiązują się z obowiązków i świecą uśmiechami na galach, zlotach, rautach i innych wydarzeniach, które trzeba opromienić swoją arystokratyczną obecnością. 

Reklama

A jednak w swoim związku doświadczyli wielu wzlotów i upadków. Nawet początki ich romansu nie były łatwe.

"The Making of a Royal Romance" ujawnia trudną prawdę o związku Kate i Williama

Ekspertka w dziedzinie rodziny królewskiej, Katie Nicholl, w swojej książce z 2011 roku "The Making of a Royal Romance", twierdzi, że podczas świąt Bożego Narodzenia w 2006 roku doszło do bardzo nieprzyjemnych wydarzeń. Książę William miał anulować ważne plany w ostatniej chwili, co doprowadziło Kate do łez.

Kate i William mieli piękne plany. Książę odwołał w ostatniej chwili

Zgodnie z tradycją partnerzy i narzeczeni członków rodziny królewskiej są zapraszani na święta do Sandringham dopiero po ślubie. Kate spędziła więc Boże Narodzenie z rodziną Middletonów. Para miała jednak w planach wspólne świętowanie Nowego Roku. Niestety, jak opisuje Nicholl, książę William zadzwonił do Kate w drugi dzień świąt, by odwołać noworoczne spotkanie.

William miał wątpliwości co do związku z Kate

Katie Nicholl sugeruje również, że książę William miał wówczas wątpliwości co do przyszłości ich związku. Podobno skonsultował się z ojcem i babcią, którzy radzili mu nie spieszyć się z decyzjami. Niemniej, chociaż para rzeczywiście na krótko się rozstała w 2007 roku, szybko wrócili do siebie, co okazało się być momentem zwrotnym w ich związku.

Również była korespondentka BBC ds. rodziny królewskiej, Jennie Bond, uważa, że krótkotrwałe rozstanie było "najlepszą rzeczą, jaka ich spotkała", ponieważ wzmocniło to ich małżeństwo. W wywiadzie zaręczynowym z 2010 roku, Kate stwierdziła, że choć w tamtym czasie nie była z tego zadowolona, wzmocniło to jej charakter. Książę William dodał: "Oboje byliśmy bardzo młodzi. Szukaliśmy siebie. Staraliśmy się znaleźć własną drogę, dorastać".

Zobacz też: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy