Reklama
Reklama

Jasnowidz Wojciech Glanc zapowiada cyberataki. Ludzkość znajdzie się na krawędzi

Jasnowidz Wojciech Glanc zdradził, czego możemy się spodziewać w tym roku. Niestety wieszcz, podobnie jak jego kolega po fachu, Krzysztof Jackowski nie ma dla nas najlepszych wiadomości. 2023 rok będzie obfitował w trudne doświadczenia. Na domiar złego grozi nam zmasowany cyberatak. Czy to oznacza, że Polacy mogą stracić wszystkie pieniądze?

Jasnowidz Wojciech Glanc: wizja na 2023 rok

Jasnowidz Wojciech Glanc w ostatnim czasie nieco rzadziej pojawiał się w mediach społecznościowych. W związku z niedawnym atakiem, do którego doszło w Niemczech, mężczyzna nie czuł się najlepiej. Na szczęście po krótkim pobycie w szpitalu wrócił do dawnej aktywności na YouTube i Facebooku. Drugi po Krzysztofie Jackowskim najpopularniejszy jasnowidz podzielił się swoimi przeczuciami dotyczącymi nadchodzących miesięcy. Co przyniesie nam 2023 rok?

Reklama

Polscy jasnowidze, wróżbici i specjaliści od tarota już pod koniec zeszłego roku dzielili się z mediami swoimi wizjami dotyczącymi 2023 roku.Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiadał, że przez większość roku pogoda będzie dość deszczowa, co jest fantastyczną wieścią dla narzekających od lat rolników.

Tym razem przeczuciami na nadchodzące 11 miesięcy podzielił się Wojciech Glanc. Niestety podobnie jak jego starszy kolega po fachu, w swoich wizjach skupia się na pesymistycznych obrazach. Zdaniem jasnowidza w 2023 roku rozwój sztucznej inteligencji wkroczy w fazę, która zacznie zagrażać ludzkości. Podczas relacji na żywo na YouTube Wojciech Glanc mówił atakach hakerskich, które mogą spotkać dosłownie każdego.

"Pierwsza myśl, jakieś potężne, naprawdę potężne zamieszanie, tak jakby masa gazet była tym zajęta, dotyczące sztucznej inteligencji. Będzie pierwsze poważne zagrożenie, naprawdę poważne ze strony sztucznej inteligencji. Kurczę, taka myśl mi przyszła nagle, jakby Google zostało zhakowane wręcz. Ale to jest rok przełomu (...) To związane prawdopodobnie, tak mimo wszystko, ze sferą bankowości i pieniędzy (...) Zhakowane bankomaty mi się pojawiają, czyli albo jakiś rodzaj ataku, albo ingerencji sztucznej inteligencji na systemy bankowe" - przestrzega Polaków Wojciech Glanc. 

Jasnowidz Wojciech Glanc zapowiada cyberataki

W opinii Wojciecha Glanca znajdujemy się o krok od sytuacji, w której sztuczna inteligencja stanie się globalnym zagrożeniem. Czy to oznacza, że filmy z gatunku science fiction urzeczywistnią się na naszych oczach? Jasnowidz w jednej ze swoich najnowszych wizji zobaczył wielkie demonstracje przeciwko wykorzystywaniu sztucznej inteligencji.

"Tak, jakby rządy wręcz miały się ugadywać na temat międzynarodowych regulacji dotyczących sztucznej inteligencji, jej użycia, pozwoleń (...) Czyli, jeśli mają się ugadywać, to znaczy, że to musi być potężne zagrożenie (...) Hiszpania mi się pojawiała, demonstracja przeciwko użyciu sztucznej inteligencji w miejscach pracy albo zamiast nich. Na zasadzie, ja to widzę wręcz jakiegoś szczytu polityków, rządzących, naukowców, dotyczący użycia sztucznej inteligencji, jakby ograniczenia jej wykorzystania, albo opanowywania tego tematu (...)" - straszy swoich widzów Wojciech Glanc.

Wojciech Glanc: teorie spiskowe

Trudno oprzeć się wrażeniu, że wizje jasnowidza Wojciecha Glanca to inspiracja dość popularną teorią spiskową, dotyczącą "new world order", czyli rzekomego "nowego porządku świata", w którym trudni do zdefiniowania "oni" uciekają się do nieetycznych metod w celu podporządkowania sobie ludzkości. Sztuczna inteligencja ma być w tym scenariuszu jednym z narzędzi do realizacji ich haniebnego planu.

"Sztuczna inteligencja oddająca głosy w wyborach. To jest rok przełomu. Wchodzimy w okres zamieszania. Będą próby wykorzystania w sposób negatywny przeciwko ludziom i z tym związany będzie ten szczyt" - opowiadał w nagraniu jasnowidz Glanc.

Miejmy nadzieję, że przepowiednie jasnowidza Wojciecha Glanca to jedynie wytwór bujnej wyobraźni autora.

Zobacz też:

Polski jasnowidz zaatakowany przez "naziola" w Niemczech. Wylądował w szpitalu!

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na lato 2023. Kiedy warto zaplanować urlop?

Jackowski widzi ucieczkę z miasta w lubelskim. "Ludzie dobrowolnie w lęku będą się przenosić"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc | Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama