Reklama
Reklama

Jarosław Kuźniar odchodzi z "Dzień Dobry TVN"? Zastąpi go Janiak lub Sołtysik?

Jeden z kolorowych magazynów dowiedział się, że wśród prowadzących program "Dzień Dobry TVN" nastąpi kolejna zmiana. Ponoć Jarosław Kuźniar (38 l.) na dobre żegna się ze śniadaniówką.

To nie koniec zmian w składzie prowadzących "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy, że całkiem niedawno Bartosz Węglarczyk musiał się pożegnać z tą ciepłą posadką. Władzom TVN-u nie spodobało się bowiem, że dziennikarz został dyrektorem programowym jednego z dużych portali internetowych, który chce stworzyć konkurencyjne programy, które mają wygrać z ofertą stacji telewizyjnych.

Węglarczyka zastąpił Piotr Kraśko, co ucieszyło Kingę Rusin. W końcu to mąż jej najlepszej przyjaciółki, z którą jeździ na zagraniczne wojaże. Szkoda, żeby pozostawał bezrobotny.

Reklama

Z kolei teraz z programem chce się pożegnać Jarosław Kuźniar. Taką informację podał magazyn "Show". Wygląda na to, że Kuźniarowi nie do końca spodobała się tematyka, jaką musiał poruszać w codziennych programach. Przypomnijmy, że dziennikarz dołączył do ekipy "Dzień Dobry TVN" zaledwie kilka miesięcy temu.

Podobno Kuźniara u boku Anny Kalczyńskiej miałby zastąpić Olivier Janiak lub Andrzej Sołtysik. Którego z nich chętniej oglądalibyście w weekendowe poranki?

(Dzień Dobry TVN/x-news)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kuźniar | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy