Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jarosław Kaczyński zachorował! Nie pojawia się w Sejmie

Jarosław Kaczyński (67 l.) jest bardzo zaangażowany w swoje zawodowe obowiązki i niezwykle rzadko pozwala sobie na odpoczynek. Tym bardziej zdziwił fakt, że prezes PiS od dwóch dni jest nieobecny w Sejmie. Co się z nim dzieje?

Jarosław Kaczyński jest czołową postacią w polskiej polityce i w parlamencie. Nic zatem dziwnego, że gdy od dwóch dni nie zasiadł w ławach sejmowych, nie umknęło to uwadze posłom i dziennikarzom. Ponoć jego nieobecność to jeden z najczęstszych tematów poruszanych w kuluarach. 

Reklama

Sprawą zainteresował się "Super Express". Dziennikarze tabloidu zauważyli, że miejsce prezesa PiS na sali obrad zajął szef MSW, Mariusz Błaszczak. Jest to rozwiązanie tymczasowe i Kaczyński wróci na nie, gdy tylko wydobrzeje. Bo to właśnie choroba ma być przyczyną jego absencji. 

"Prezes jest przeziębiony. Ma infekcję. I postanowił wykurować się i odpocząć w domu. W związku z tym nie pojawił się na sejmowym posiedzeniu i nie pojawia się w biurze na Nowogrodzkiej" - powiedział "Super Expressowi" Radosław Fogiel z biura Prawa i Sprawiedliwości. 

By uspokoić wszystkich zaniepokojonych, miał też dodać, że infekcja nie jest na szczęście groźna, a Jarosław Kaczyński w Sejmie powinien pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kaczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama