Reklama
Reklama
Tylko u nas

Janoszek odmówiła TVN i przeszła do „profesjonalnej” konkurencji! Znamy powody tej decyzji [POMPONIK EXCLUSIVE]

Natalia Janoszek (32 l.) chce iść za ciosem i rozwijać skrzydła w przyjaznym miejscu, które nie uczyni z niej kolejnej "ładnej twarzy", którą publika szybko się znudzi. Piękna aktorka odmówiła znanej stacji, by zająć się konkurowaniem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kulisy tej decyzji właśnie wyszły na jaw... Przedstawiamy informacje z pierwszej ręki!

Natalia Janoszek zostawiła TVN na lodzie!

Natalia Janoszek szturmem podbija polski show-biznes. Gwiazda znana z zagranicznych produkcji, która ma na koncie dwie statuetki JIFFA dla najlepszej międzynarodowej aktorki, postanowiła spróbować swoich sił na rodzimym podwórku, a kroki skierowała prosto do telewizji Polsat, w której chce wykazać się kreatywnością. Jak udało nam się dowiedzieć, utalentowana aktorka i producentka rozważyła wszystkie "za i przeciw", konfrontując otrzymane oferty. Szybko uzyskała werdykt i zdecydowała, w którym kierunku zmierza jej kariera.

Reklama

"Natalia Janoszek przez kilka tygodni konkurowała z Edytą Zając o posadę prowadzącej nowy program TVN-u. Można powiedzieć, że praktycznie miała to w kieszeni. Jednak w ostatniej fazie postanowiła wycofać się. Stwierdziła, że przyjęcie tej pracy gryzie się z jej wizją siebie w mediach" - zdradza informator Pomponika.

Gwiazda doszła bowiem do wniosku, że nie jest w stanie osiągnąć w innej stacji tego, co chce, bo obawia się, że dostanie łatkę "ładnej twarzy", która niewiele wnosi do kultury i zazwyczaj ma niewielkie szanse na zapisanie w pamięci oglądającego. Według naszego informatora,  propozycja TVN mijała się z podstawowymi celami, które wyznaczyła sobie Janoszek.

"Nie chce być tylko ładna twarzą, która zapowiada. Odmówiła produkcji i podziękowała za poświęcony czas. Ona chce być artystką. Kilka dni później przyjęła propozycje do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W tym show będzie mogła pokazać widzom o wiele więcej" - dodało nasze źródło.

Natalia Janoszek chętnie udziela się w Polsacie. Zobaczymy ją w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

18. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zbliża się wielkimi krokami i od progu budzi ogromne emocje wśród fanów show, a wszystko przez dynamiczne zmiany, na które zdecydował się Polsat. Z formatem pożegnali się wieloletni jurorzy: Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski, a także jeden z prowadzących, Piotr Gąsowski. Miejsce telewizyjnych wyjadaczy zajęły nowe twarze. Wśród nich zobaczymy m.in. Macieja Rocka, który po latach przerwy wraca na scenę, a także Natalię Janoszek.

Do tej pory piękną Polkę mogliśmy oglądać w "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie prezentowała swoje umiejętności taneczne, których zdecydowanie jej nie brakuje. Gwiazda będzie miała okazję wykorzystać zdobyte umiejętności i zaczarować publiczność ruchami i głosem.

"Gwiazda ma niezwykły sentyment do stacji po udziale w "Tańcu z gwiazdami". Doskonale wie, że będzie pracowała z profesjonalistami. A tam musiałby zaczynać od początku" - podsumował informator Pomponika.

Zobacz też:

Znamy nowego jurora "Twoja twarz brzmi znajomo"! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Krzysztof Ibisz i Daria wystąpią w "Twoja twarz brzmi znajomo". Będzie tylko trójka jurorów

"Twoja twarz brzmi znajomo": Widzowie oceniają zmiany w programie. "Bardzo dobry wybór"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy