Reklama
Reklama

Janachowska wysyła Kaję Godek do psychiatryka! "Zagraża zdrowiu i życiu innych"

Izabela Janachowska postanowiła wziąć udział w dyskusji, którą wywołała tragiczna śmierć ciężarnej Izabeli. Gwiazda we wpisie na Instagramie skierowała swoje słowa prosto do Kai Godek: "ten poziom odklejenia od rzeczywistości powinien być leczony w psychiatryku" - napisała.

Kaja Godek oskarża feministki za śmierć ciężarnej Izabeli

Śmierć ciężarnej Izabeli wywołała ogromną dyskusję i poruszenie w społeczeństwie. Chociaż życie kobiety było zagrożone, lekarze zwlekali z aborcją, na skutek czego zaraziła się sepsą. Kaja Godek, autorka projektu dotyczącego zakazu aborcji, na wskutek którego nie uratowano Izabeli, również zabrała głos. Winą ze tę sytuację obarczyła... feministki.

Izabela Janachowska oburzona słowami Kai Godek!

Reklama

Głos w sprawie zmarłej Izabeli postanowiła zabrać również Izabela Janachowska. Celebrytka na InstaStories opublikowała oświadczenie Kai Godek w sprawie śmierci 30-latki, dodając od siebie wymowny komentarz. 

Izabela Janachowska w niewybrednych słowach skomentowała zachowanie Kai Godek. Gwiazda uznała, że fundamentalistka przejawia objawy choroby psychicznej.

Zobacz też:

Uczestnicy oburzeni randką Kamili. Uczestniczka odpowiada!

Maja Sablewska nago w oknie! Widok poróżnił fanów!

Agnieszka Włodarczyk na zdjęciu z ukochanym! Nie kryją szczęścia!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska | Kaja Godek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy