Reklama
Reklama

Janachowska chce spisać testament. Szokujące, co się w nim znajdzie

Izabela Janachowska - polsatowska ekspertka od ślubów - na początku sierpnia trafiła do szpitala. Nie wiemy, co jej dolega - celebrytka nie zdradziła tego, ale widocznie musiało być poważnie, skoro myśli o spisaniu testamentu. Ma już gotowy zarys, a na jeden z zapisów niewielu by się zdecydowało.

Izabela Janachowska trafiła do szpitala. Jej stan był poważny

Izabela Janachowska - telewizyjna ekspertka ślubna - od lat króluje w rankingach popularności. Widzowie ją uwielbiają i śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych.  

Niestety miesiąc temu Janachowska wylądowała w szpitalu. Cierpiała na silny ból głowy, miała mroczki przed oczami i problemy z pamięcią. W ciężkim stanie pojechała na pogotowie. "Dziś sytuacja jest opanowana, plan leczenia ustalony, czekają mnie regularne kontrole i badania, ale mogę już wrócić do domu do moich bliskich. Mam do was jednak apel: badajcie się! Nie ignorujecie objawów, jeżeli coś was zaniepokoi, idźcie z tym do lekarza" — pisała na Instagramie Janachowska. 

Reklama

W listopadzie przejdzie kolejne badania, które pokażą, czy leczenie przynosi efekty. Inaczej będzie zmuszona poddać się poważnemu zabiegowi.  

I w tej ponurej atmosferze pomyślała, że spisanie testamentu będzie dobry wyjściem.  

Izabela Janachowska mówi o testamencie. Jeden zapis budzi kontrowersje

Izabela Janachowska od dziewięciu lat jest żoną przedsiębiorcy Krzysztofa Jabłońskiego, z którym ma czteroletniego syna Christophera Alexandra. 

"Mój mąż już spisał w swoim życiu bardzo wiele testamentów, wielokrotnie były zmieniane, a ja nie mam. Nawet ostatnio o tym myślałam, [...] przy mojej sytuacji zdrowotnej, że w sumie to musiałabym nad tym przysiąść [...] Wydaje mi się, że to jest po prostu słuszne i potrzebne" — stwierdziła prezenterka dla Pudelka. 

W testamencie zaś znajdzie się pewien zapis, który dla wielu może okazać się szokujący. Część swojego pokaźnego majątku przekaże na cele charytatywne. 

Zobacz także:  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy