Reklama
Reklama

Jan Kliment w szczerym wyznaniu: "Zraniłem Lenkę, ja to wiem, i ona mi wybaczyła"

Jan Kliment był chyba jednym z najsympatyczniejszych tancerzy w "Tańcu z Gwiazdami". Widzowie mogą wciąż jednak podziwiać na parkiecie jego piękną żonę, Lenkę Klimentową. Tancerz postanowił zasiąść w jury "Mam Talent". W jednym z wywiadów zdradził jednak, że ich pozornie idealny związek nie zawsze taki był. Zdarzyło mi się zawieść Lenkę...

Zakochani byli ze sobą związani już od 2009 roku! Zaręczyli się sześć lat później podczas wspólnego pobytu w Portoryko, a 4 czerwca 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Para powiedziała "tak" w czeskiej Ostrawie.

Decyzja o wejściu w związek nie była taka łatwa dla Klimenta. Tancerz był już żonaty, a po bolesnym rozwodzie wyjechał do Szwajcarii. W wywiadach podkreślał, że musiał uciec od tego trudnego doświadczenia. To właśnie dlatego tak długo zwlekał z decyzją o oświadczynach.

Chciałem być pewny. Powiedziałem sobie, że jeśli będę brać drugi ślub, to następnego już nigdy w nie wezmę. Bo nie chcę przechodzić przez ten ból - mówił w rozmowie z Janachowską.

Nie zawsze ich związek malował się jednak w różowych barwach. W programie "The Story Of My Life" zwierzył się, że już raz zawiódł zaufanie Lenki. Wszystko przez "Taniec z Gwiazdami" i emocje towarzyszące tancerzom na parkiecie.

Reklama

Kliment zmienił jednak zdanie, bo na parkiecie mogliśmy go oglądać do 2020 roku. Tancerze trzykrotnie zdobył nawet kryształową kulę, w parze z Natalią Szroeder, Beatą Tadlą i Joanną Mazur.


Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Danuta Holecka w końcu się doczekała! Zaskakujące wieści płyną z TVP!

Zdruzgotana Patrycja Markowska przekazała wstrząsające wieści i błaga o pomoc: Ciężko na to patrzeć!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lenka Klimentova | Jan Kliment (tancerz)
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy